Dokunmayın Şabanıma filmi kaç yılında çekildi, oyuncuları kim, Dokunmayın Şabanıma filmi nerede çekildi?

Televizyonda yayınlanan Dokunmayın Şabanıma filminin ne zaman – hangi yıl çekildiği, oyuncu kadrosu ve çekildiği yer soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 28.06.2020, 16:57
Dokunmayın Şabanıma filmi kaç yılında çekildi, oyuncuları kim, Dokunmayın Şabanıma filmi nerede çekildi?

Dokunmayın Şabanıma filminin ne zaman – hangi yıl çekildiği, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile çekildiği yer, çekim yeri merak ediliyor. Dokunmayın Şabanıma filmi kaç yılında çekildi? Dokunmayın Şabanıma filmi oyuncuları kim? Dokunmayın Şabanıma filmi nerede çekildi? Sorularının yanıtı ortaya çıktı. Yapımcısı Kemal Sunal ile Fatma Girik, senaristi ve yönetmeni ise Osman Fahir Seden olan Dokunmayın Şabanıma filminin başrollerini Kemal Sunal, Ahu Tuğba ve Ercan Yazgan ile Halit Akçatepe paylaşıyor. Eğlenceli komedi filmi Dokunmayın Şabanıma filmi 73 dakika sürüyor. Dokunmayın Şabanıma filminin kaç yılında çekildiği, oyuncuları ve nerede çekildiği sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.

DOKUNMAYIN ŞABANIMA FİLMİ KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Kemal Sunal’ın efsane repliklerinin yer aldığı Dokunmayın Şabanıma filmi 1979 yılında çekildi. Film aynı yılın Mart ayında sinemalarda gösterilmeye başlandı ve izleyiciler ile buluştu. İzleyenlerin kahkahaya boğulduğu film Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

DOKUNMAYIN ŞABANIMA FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Kemal Sunal (Şaban)

Halit Akçatepe (Fedai)

Ahu Tuğba (Oya)

Ercan Yazgan (Ökkeş)

Osman Fahir Seden (Çelikçizade Ali)

Dokunmayın Şabanıma filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Ali Şen (Temel), Reha Yurdakul (Hulusi Bey), Hakkı Kıvanç (Osmanın Adamı), Kadir Kök (Osmanın Adamı), Coşkun Göğen (Dans Hocası), Diler Saraç (Oya'nın Annesi), Saadet Gürses (Canan), Ünal Gürel (Fatsalı Osman), Gülten Ceylan (Ayşe).

DOKUNMAYIN ŞABANIMA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Kemal Sunal’ın hala büyük bir ilgiyle izlenen başyapıtlarından olan Dokunmayın Şabanıma filmi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda ve özellikle Fatih ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri İstanbul’un farklı semt ve ilçelerinde yapıldı ancak ana çekimlerin için set Fatih’te kuruldu.

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:50
Güneş 08:15
Öğle 13:29
İkindi 16:09
Akşam 18:32
Yatsı 19:52