Dokunmayın Şabanıma filminin çekildiği yer neresi, kaç yılında ne zaman hangi yıl çekildi, nerede çekildi?

Dokunmayın Şabanıma filmi nerede çekildi, kaç yılında çekildi ve oyuncuları kim soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 27.06.2020, 20:07 09.06.2021, 18:21
Dokunmayın Şabanıma filminin çekildiği yer neresi, kaç yılında ne zaman hangi yıl çekildi, nerede çekildi?

Televizyon ekranlarında yayınlanan ve izleyiciyi kahkahaya boğan Dokunmayın Şabanıma filminin nerede çekildiği ve kaç yılında çekildiği merak ediliyor. Dokunmayın Şabanıma filminin çekildiği yer neresi? Dokunmayın Şabanıma filmi ne zaman çekildi? Dokunmayın Şabanıma filmi hangi yıl çekildi? Soruları yanıt buldu. Kadınlar konusunda başarısız bir şoför olan Şaban ile hovarda Ökkeş yıllar sonra kodeste karşılaşıyor ve Ökkeş Şaban’dan yardım istiyor. İkili rolleri değişiyor ve işler karışmaya başlıyor. Eğlenceli sinema filminin oyuncu kadrosunda Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Ahu Tuğba, Ercan Yazgan, Osman Fahir Seden, Ali Şen ve Reha Yurdakul rol alıyor. Dokunmayın Şabanıma filminin merak edilen yayın notları ortaya çıktı.

çarıklı milyoner filmi nerede çekildi kaç yılında

DOKUNMAYIN ŞABANIMA FİLMİNİN ÇEKİLDİĞİ YER NERESİ?

Dokunmayın Şabanıma filminin çekildiği yer İstanbul’un Fatih ilçesidir. Çekimler Avrupa Yakası’nın farklı semtlerinde yapıldı ancak çekimlerin çoğu Fatih ilçesinde yapılmıştır.

DOKUNMAYIN ŞABANIMA NE ZAMAN ÇEKİLDİ, HANGİ YIL ÇEKİLDİ?

Komedi filmi olan Dokunmayın Şabanıma filmi 1979 yılında çekildi. Dokunmayın Şabanıma filmi 1 Mart 1979 tarihinde sinemalarda gösterilmeye başlandı.

korkusuz korkak filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)