Doya Doya Moda Batıcan Karalar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği, ne iş yapıyor?

Doya Doya Moda yarışmacısı Batıcan Karalar’ın hayatı, kim, aslen nereli ve kaç yaşında olduğu, boyu ve mesleği hakkındaki sorular yanıt buldu.

TV - Magazin 28.01.2021, 15:21
Doya Doya Moda Batıcan Karalar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği, ne iş yapıyor?

Doya Doya Moda programının ikinci sezonuna dahil olan Batıcan Karalar’ın hayatı araştırılmaya devam ediyor. Doya Doya Moda Batıcan Karalar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği, ne iş yapıyor? sorularının yanıtları araştırılıyor. 7 büyük beden kadın yarışmacının yer aldığı programa 7 erkek dahil olmuş ve çiftler kombinleri ile jüri üyelerinin karşısına çıkmaya başlamıştı. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan programın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Batıcan Karalar’ın yaşamına dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Doya Doya Moda Batıcan Karalar kimdir?

Doya Doya Moda yarışmacısı Batıcan Karalar 13 Mart 1995 İzmir Konak doğumludur. Yarışmaya İzmir’den katılan ve modellik yapan yarışmacı, Uğurkan Erez’in de yakından tanıdığı bir erkek modeldir. Erkek takım elbise ve giyim mankenliği yapan Batıcan Karalar, defilelere de katılmaktadır. Doya Doya Moda programının ikinci sezonuna dahil olan Karalar, yarışmanın en dikkat çeken isimleri arasında yer almaktadır.

Doya Doya Moda Bahar Candan kim, kilosu kaç, eski hali nasıl, kaç yaşında, nereli?

Doya Doya Moda Batıcan Karalar

Doya Doya Moda Batıcan Karalar nereli?

Doya Doya Moda programı yarışmacısı Batıcan Karacalar İzmir Konaklıdır. İzmir’de doğup büyüyen yarışmacı, programa da İzmir’den katılıyor.

Doya Doya Moda Batıcan Karalar kaç yaşında?

1995 doğumlu olan Doya Doya Moda ikinci sezon yarışmacısı Batıcan Karalar 26 yaşındadır. Raşit Bağzıbağlı, Uğurkan Erez ve Atıl Kutoğlu gibi ünlü modacılarla birlikte çalışıyor.

Doya Doya Moda Batıcan Karalar

Doya Doya Moda Batıcan Karalar boyu kaç?

Doya Doya Moda ikinci sezon yarışmacılarından olan Batıcan Karalar’ın boyu bilinmiyor. Modayla ilgili olduğunu kaydeden yarışmacı, kendisine yakıştırdığı bir tarzı olduğunu söylüyor.

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç kilo, boyu kaç?

Doya Doya Moda Batıcan Karalar mesleği, ne iş yapıyor?

Doya Doya Moda yarışmacısı Batıcan Karalar’ın mesleği mankenliktir. Batıcan Karalar, modellik ve giyim mankenliği işi yapıyor.

Doya Doya Moda Batıcan Karalar

Yorumlar (0)