Doya Doya Moda Gülşah kaç yaşında, boyu kaç, makyajsız hali nasıl? Doya Doya Moda Gülşah nereli, kaç kilo?

Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu’nun hayatı, aslen nereli olduğu, kilosu, yaşı, boyu ve makyajsız hali ortaya çıktı.

TV - Magazin 18.05.2020, 13:06
Doya Doya Moda Gülşah kaç yaşında, boyu kaç, makyajsız hali nasıl? Doya Doya Moda Gülşah nereli, kaç kilo?

TV8'in Doya Doya Moda yarışma programı büyük beden 7 yarışmacı ile devam ediyor. Jüri koltuğunda oturan Gülşah Saraçoğlu’nun hayatı, aslen nereli olduğu, kilosu, yaşı, boyu ve makyajsız hali merak ediliyor. Doya Doya Moda Gülşah nereli? Doya Doya Moda Gülşah kaç yaşında? Doya Doya Moda Gülşah’ın boyu kaç? Doya Doya Moda Gülşah kaç kilo? Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu’nun makyajsız hali nasıl? Sorularına yanıt bulundu. Ünlü modacı Dilek Hanif’in asistanı olarak başladığı meslek yaşamında merdivenleri hızlı adımlarla tırmanan ve bir çok ünlü sanatçının sahne kıyafetlerini hazırlayan Gülşah Saraçoğlu’nun yaşamına dair detaylar haberimizde yer alıyor.

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH NERELİ?

Doya Doya Moda yarışmasında jüri olan Gülşah Saraçoğlu İstanbulludur. 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri de aldı ve kariyerine Dilek Hanif’in asistanı olarak başladı. Kısa zamanda moda sektörünün konuşulan isimleri arasına giren ve birçok ünlü isme hazırladığı tasarımlarla gündeme gelen Gülşah Saraçoğlu, Doya Doya Moda programını Kemal Doğulu ve Seray Sever ile birlikte sunuyor ve jüri üyeliği yapıyor.

Doya Doya Moda Emel Başkan kimdir, kaç yaşında? Emel Başkan nereli, eşi kim, boyu kaç, soyadı, oynadığı diziler

Gülşah Saraçoğlu

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH KAÇ YAŞINDA?

1982 doğumlu olan Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu 38 yaşında. İlk moda çalışmalarını ünlü sanatçı Hande Yener için hazırlayan, daha sonra Nicole Kidman gibi dünyaca ünlü oyuncuya da kıyafet hazırlayan Gülşah Saraçoğlu, Türkiye’nin ünlü sanatçıları Nükhet Duru, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Sibel Can ve Nazan Öncel için sahne kıyafetleri hazırladı.

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH’IN BOYU KAÇ?

Doya Doya Moda yarışması jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu’nun boyu 163 cm’dir. Aslan burcu olan Gülşah Saraçoğlu 2011 yılında Eda Taşpınar ve Deniz Berdan ile birlikte Sen Yeter ki İste adlı programı da hazırlayıp sunmuştu.

Doya Doya Moda Su Baher kimdir? Su Baher kaç yaşında, nereli, boyu kaç, kaç kilo, hangi dizide oynadı?

Gülşah Saraçoğlu

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH KAÇ KİLO?

Doya Doya Moda yarışması jürisi Gülşah Saraçoğlu 55 kilo. Dubai’de mağazası olan Gülşah Saraçoğlu evli değil. 2010 yılında evlendiği Selçuk Yentur’dan 2 yıl sonra boşanan, daha sonra birkaç kez daha evlilik hazırlıkları yapan ancak yeniden ayrılan Gülşah Saraçoğlu’ın işadamı Gökhan Göz ile birlikte olduğu magazin basınında yer almıştı.

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH’IN MAKYAJSIZ HALİ NASIL?

Doya Doya Moda yarışmacısı Gülşah Saraçoğlu’nun ekibiyle birlikte kıyafet hazırlarken görüntülerde yer aldığı makyajsız hali ortaya çıktı. Bir dönem kiloları ile başı dertte olan ve 83 kiloya kadar çıkan Gülşah Saraçoğlu mide küçültme ameliyatı olduğunu dile getirmişti.

Doya Doya Moda yarışmacıları kim? Doya Doya Moda jürileri isimleri ne? Doya Doya Moda’ya yeni katılan isim

Gülşah Saraçoğlu

Gülşah Saraçoğlu

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?