Düğün Dernek 2 Sünnet filmi nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin çekildiği yer, çekim yeri, filmin oyuncu kadrosu, kaç yılında çekildi ve oynadığı kanal soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 11.08.2021, 18:35 11.08.2021, 18:39
Düğün Dernek 2 Sünnet filmi nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor?

Televizyon ekranlarında yayınlanan Düğün Dernek 2: Sünnet filmi ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor 2020? Düğün Dernek 2 nerede çekildi? Düğün Dernek 2 oyuncuları kim? Sorularının yanıtı aranıyor. Yönetmen koltuğunda oturan Selçuk Aydemir filmin aynı zamanda senaryosunu da yazdı. Necati Akpınar’ın yapımcı olduğu ve başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin’in paylaştığı Düğün Dernek 2: Sünnet filminin çekildiği yer, çekim yeri, filmin oyuncu kadrosu, kaç yılında çekildiği ve oynadığı kanal sorularının cevabı ortaya çıktı. Müziklerini Aytekin Ataş’ın hazırladığı ve 69.422.924 TL hasılat yapan filmin konusu ise ilk filmde oğlunu evlendiren İsmail, bu kez torununa sünnet yaptırmak istiyor. Fikret, Çetin ve İsmail tüm ekip toplanıyor ve hazırlıklara başlıyor ancak düğün şehir çapında bir olaya dönüşüyor.

DÜĞÜN DERNEK 2 SÜNNET FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Türk sinemasının en eğlenceli filmlerinden biri olan Düğün Dernek 2 filmi Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümünün Sivas’ta yapıldığı biliniyor ancak filmin genel çekim yeri olarak Kemaliye ilçesinde set kuruldu.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

DÜĞÜN DERNEK 2 OYUNCULARI KİM?

  • Ahmet Kural (Tüpçü Fikret)
  • Murat Cemcir (Çetin, Çeto)
  • Rasim Öztekin (İsmail)
  • Barış Yıldız (Muallim Saffet)
  • Devrim Yakut (Hatice)
  • Şinasi Yurtsever (Yılmaz)
  • İnan Ulaş Torun (Damat Tarık)
  • Açalya Samyeli Danoğlu (Resepsiyonist Leyla)
  • Erdal Tosun (Deli Doktor)
  • Ayhan Taş (Sahtekar Doktor ve Leyla'nın babası)

Düğün Dernek 2 filminin oyuncu kadrosunda ayrıca rol alan isimler şunlar; Nükhet Duru (Kendisi), Mustafa Keser (Kendisi), Hakan Akın (Belediye Başkanı), Jelena Bozic (Monica), Deniz Erayvaz (Matias), Juris Strenga (Leton Dede), Zahide Yetiş (Doktor), Ali İhsan Varol (Sünnetçi), Ertuğrul Gültekin (Tüpçü Çırağı), Tuğçe Kurşunoğlu - Lobideki Kız.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

DÜĞÜN DERNEK 2 FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ KAÇ YILINDA?

Düğün Dernek 2: Sünnet filmi 2015 yılında çekildi. Film 4 Aralık 2015 yılında vizyona girdi ve sinemalarda izleyici ile buluştu. İlk başta 1200 salonda gösterime giren film, yoğun istek üzerine 1400 salonda gösterilmeye devam etti.

DÜĞÜN DERNEK 2 HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Düğün Dernek 2 filmi Star TV kanalında oynuyor. Saat 20.00’de başlayan film komedi filmleri arasında en çok güldüren yapımlardan biri olarak öne çıkıyor.

çetin ceviz filminin çekildiği yer köy nerede ne zaman çekildi

Yorumlar (0)