Ekşi Elmalar filmi nerede çekildi çekilmiştir, ne zaman hangi yıl çekildi, oyuncu kadrosu konusu ne?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Ekşi Elmalar filminin çekildiği yer, filmin hangi yaylada çekildiği, oyuncuları ve kaç yılında çekildiği ortaya çıktı.

TV - Magazin 06.06.2020, 13:55 30.05.2021, 20:50
Ekşi Elmalar filmi nerede çekildi çekilmiştir, ne zaman hangi yıl çekildi, oyuncu kadrosu konusu ne?

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp, hem yönetip hem de oynadığı Ekşi Elmalar filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Ekşi Elmalar filmi nerede çekildi / çekilmiştir? Ekşi Elmalar filmi hangi yıl çekildi, oyuncu kadrosu, konusu ne, hangi kanalda oynuyor? Sorularının yanıtı bulundu. Yılmaz Erdoğan ile birlikte Farah Zeynep Abdullah, Şükran Ovalı, Songül Öden ve Şükrü Özyıldız gibi ünlü isimler de filmde yer alıyor. Dram ve komedi türü ile ekranlara gelen Ekşi Elmalar filmi BKM tarafından çekildi. Vizyonda kaldığı sürede 1,2 milyon gişe / izleyici rakamına erişen Ekşi Elmalar filmi 14 milyon TL hasılat elde etti.

EKŞİ ELMALAR FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ / ÇEKİLMİŞTİR?

Harika doğa görüntüleri eşliğinde ekrana gelen Ekşi Elmalar filmi Hakkari, Antalya ve Muğla şehirlerinde çekildi. Ekşi Elmalar filmi yayla sahneleri Hakkari’de çekilmiştir. Ayrıca Muğla Köyceğiz, Ortaca ve Marmaris’te de çekimler yapıldı.

bayi toplantısı filmi nerede çekildi kaç yılında

EKŞİ ELMALAR FİLMİ HANGİ YIL ÇEKİLDİ?

Ekşi Elmalar filmi 2016 yılında çekildi. 28 Ekim 2016 tarihinde Türkiye’de vizyona giren film 3 Kasım 2016 tarihinde Almanya’da beyazperdeye taşındı.

EKŞİ ELMALAR FİLMİ OYUNCU KADROSU

  • Yılmaz Erdoğan (Aziz Özay)         
  • Farah Zeynep Abdullah (Muazzez Özay)
  • Songül Öden (Türkan Özay)
  • Şükran Ovalı (Safiye Özay)
  • Şükrü Özyıldız (Özgür)
  • Fatih Artman (Hatip)

Ekşi Elmalar filminin oyuncuları arasında ayrıca Ersin Korkut (Şino, Mavi Gözlü), Caner Cindoruk (Servet), Devrim Yakut (Ayda Özay), Kıvanç Baran Arslan (Cevdet) ve Cezmi Baskın rol aldı.

bizim için şampiyon filmi nerede çekildi kaç yılında

EKŞİ ELMALAR KONUSU NEDİR?

Ekşi Elmalar filminde, Hakkari’de Belediye Başkanlığı yapan Aziz Özay’ın ve kızlarının öyküsü ekrana geliyor. 70’li yılların sonunda Hakkari’de bir elma bahçesi içindeki evde başlayan hikaye 1990’lı yılların sonunda Antalya’da son buluyor. Elma bahçesi ve 3 kızı ile ünlü olan Belediye Başkanı, hem siyasetle hem de kızlarının talipleri ile mücadele ediyor.

EKŞİ ELMALAR FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Komedi ve dram filmi olarak yayınlanan Ekşi Elmalar filmi TV8 kanalında oynuyor. Ekşi Elmalar filmi saat 14.15’de izleyiciler ile buluşacak.

7. koğuştaki mucize filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)