Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu konusu Eltilerin Savaşı çekildiği ev nerede?

Show TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Eltilerin Savaşı filminin çekildiği ev, oyuncuları, hikayesi ve ne zaman çekildi sorularının yanıtı ortaya çıktı.

TV - Magazin 05.08.2021, 19:20 05.08.2021, 19:25
Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu konusu Eltilerin Savaşı çekildiği ev nerede?

Yönetmeni Onur Bilgetay, yapımcısı Muzaffer Yıldırım, senaristi Gupse Özay olan Eltilerin Savaşı filmi Show TV ekranlarında 20.00 ve 22.30’da izleyicilerle buluşacak. Filmin detayları ise araştırılmaya devam ediyor. Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi, çekildiği ev nerede? Eltilerin Savaşı filmi oyuncu kadrosu kimler var, konusu ne? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ, Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerde yer aldığı yapım Nulook Film tarafından çekildi ve 114 dakika sürüyor. Komedi türünde çekilen filmin müziklerini Barış Diri hazırladı. 2020 yılında çekimleri tamamlanan film 31 Ocak 2020’de vizyona girmiş ve sinemaseverler ile buluşmuştu. Eltilerin Savaşı filminin çekildiği ev, oyuncuları, hikayesi ve ne zaman çekildi? Sorularının yanıtları haberimizde yer buluyor.

Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi, oyuncu kadrosu, konusu, Eltilerin Savaşı çekildiği ev nerede?

ELTİLERİN SAVAŞI FİLMİ KONUSU NE?

2 elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanan filmde, ikili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakıyor. Birbirlerinin yaptıklarında geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde buluyor.

ELTİLERİN SAVAŞI FİLMİ OYUNCU KADROSU

  • Gupse Özay (rolü: Sultan)
  • Merve Dizdar (rolü: Gizem)
  • Ferit Aktuğ (rolü: Selim)
  • Uraz Kaygılaroğlu (rolü: Fatih)
  • Füsun Demirel
  • Ali İpin
  • Hülya Duyar
  • Kubilay Tunçer

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

ELTİLERİN SAVAŞI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Show TV ekranlarında yayınlanan Eltilerin Savaşı filmi İstanbul Bakırköy'de çekildi.

ELTİLERİN SAVAŞI FİLMİNİN ÇEKİLDİĞİ EV NEREDE?

Eltilerin Savaşı filminin çekildiği ev İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtindedir. Filmin çekildiği ev Yeşilköy Çekmece Caddesi'nde bulunuyor.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)