Eltilerin Savaşı hangi kanalda oynuyor hangi semtte çekildi oyuncu kadrosu hasılat

Televizyon ekranlarında yayınlanan Eltilerin Savaşı filminin oynadığı kanal, oyuncuları isimleri, gişe rakamları ve nerede çekildi sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 05.08.2021, 19:20 05.08.2021, 19:22
Eltilerin Savaşı hangi kanalda oynuyor hangi semtte çekildi oyuncu kadrosu hasılat

TV ekranlarında seyirci ile buluşan Eltilerin Savaşı filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Eltilerin Savaşı hangi kanalda oynuyor, hangi semtte çekildi, oyuncu kadrosu kimler var ve hasılat bilgileri nedir sorularının cevapları merak ediliyor. Muzaffer Yıldırım’ın yapımcı, Onur Bilgetay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Gupse Özay yazdı. Filmin oyuncuları arasında Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu var.

Eltilerin Savaşı filminin müziklerini Barış Diri hazırladı. Görüntü yönetmeni Burak Kanbir, sanat yönetmeni ise Nilgün Nalçacı oldu. Nulook Stüdyo tarafından 2020 yılında çekilen film 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile buluştu. Komedi türündeki film 114 dakika sürüyor. Filmde, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmeler, bitmek bilmeyen rekabet ekranlara taşınıyor. İkili arasında yaşanan atışmalar, bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakıyor.

Eltilerin Savaşı hangi semtte çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Eltilerin Savaşı filmi İstanbul Bakırköy’e bağlı Yeşilköy semtinde çekildi. Filmde yer alan çoğu sahne, Yeşilköy Çekmece Caddesi ve çevresinde çekilmiştir. Filmin çekildiği ev de yine Çekmece Caddesi’nde bulunuyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Eltilerin Savaşı hangi kanalda oynuyor?

Eltilerin Savaşı filmi Show TV kanalında oynuyor. Film Perşembe akşamı saat 20.00’de ve 22.45'de başlayacak.

Eltilerin Savaşı hasılat gişe bilgileri

Eltilerin Savaşı filmi vizyonda kaldığı süre boyunca sinemalarda 3 milyon 630 bin 822 kişi tarafından izlendi ve gişede 63 milyon 432 bin 55 TL hasılat elde etti.

Eltilerin Savaşı oyuncu kadrosu

  • Gupse Özay - Sultan Altundağ
  • Merve Dizdar - Gizem Altundağ
  • Ferit Aktuğ - Selim Altundağ
  • Uraz Kaygılaroğlu - Fatih Altundağ
  • Füsun Demirel - Melahat Altundağ
  • Ali İpin - Hamdullah Altundağ
  • Hülya Duyar - Hülya
  • Kubilay Tunçer - Doktor Cansevdi

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)