Eltilerin Savaşı nerede çekildi çekildiği ev apartmanı nerede oyuncuları kim?

TV ekranlarında yayınlanan Eltilerin Savaşı filminin çekildiği yer ve ev, çekim yeri ile oyuncu kadrosu soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 05.08.2021, 19:15 05.08.2021, 19:21
Eltilerin Savaşı nerede çekildi çekildiği ev apartmanı nerede oyuncuları kim?

Show TV’de izleyiciler ile buluşan Eltilerin Savaşı filminin detayları merak ediliyor. Eltilerin Savaşı nerede çekildi, çekildiği ev apartmanı nerede, oyuncuları kim? Sorularının yanıtları araştırılıyor. Sinemalarda gösterildiği süre boyunca büyük ilgi gören film 3.630.822 seyirci tarafından izlendi ve 63.432.055 TL hasılat elde etti. 114 dakika süren film 2020 yılında çekildi ve aynı yıl vizyona girdi. Komedi türü ile izleyenleri keyifli anlar yaşatacak olan film Nulook Stüdyo tarafından çekildi.

Eltilerin Savaşı filminin yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay oturuyor. Yapımcısı Muzaffer Yıldırım olan filmin senaristi ise başrolde de oynayan Gupse Özay oldu. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu da yer alıyor. Filmde başrolde yer alan 2 karakter olan Gizem ve Sultan elti olan 2 genç kadın olarak karşımıza çıkıyor. İkili arasında ufak atışmalarla başlayan gerginlik, daha sonra yerini rekabete bırakıyor. Birbirlerinin yaptıklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulunuyor. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında başlayan rekabetin rüzgarına kapılıyor.

  gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Eltilerin Savaşı nerede çekildi?

Show TV’de yayınlanan Eltilerin Savaşı filmi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için başta Yeşilköy semti olmak üzere, Bakırköy’ün farklı noktaları kullanıldı ve İstanbul’un Avrupa Yakası’nda çekim setleri kuruldu.

Eltilerin Savaşı çekildiği ev apartmanı nerede?

Eltilerin Savaşı filminin çekildiği ev ve apartmanı Bakırköy’ün Yeşilköy semtindedir. Çekimler Yeşilköy Çekmece Caddesi’nde ve civarında yapılmıştır. Filmde kullanılan ev de bu caddede bulunan eski evlerden biridir.

Eltilerin Savaşı oyuncuları kim?

  • Gupse Özay - Sultan Altundağ
  • Merve Dizdar - Gizem Altundağ
  • Ferit Aktuğ - Selim Altundağ
  • Uraz Kaygılaroğlu - Fatih Altundağ
  • Füsun Demirel - Melahat Altundağ
  • Ali İpin - Hamdullah Altundağ
  • Hülya Duyar - Hülya
  • Kubilay Tunçer - Doktor Cansevdi

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)