Emanet 101. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti izle 25 Ocak 2021 Pazartesi

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün 19.00’da yayınlanan Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 101. Bölüm tanıtımı (25 Ocak 2021 Pazartesi) yayına girdi.

TV - Magazin 22.01.2021, 21:00 22.01.2021, 21:31

Emanet 101. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti olan 25 Ocak 2021 Pazartesi tanıtımı Kanal 7’nin ve Türk yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu. Halil İbrahim Ceyhan (Yaman) ve Sıla Türkoğlu’nun (Seher) başrollerde yer aldığı yapımda ayrıca Berat Yusuf Özkan (Yusuf), Gülderen Güler (Kiraz), Melih Özkaya (Ali), Gülay Özdem (İkbal), Hilal Yıldız (Zuhal) ve Tolga Pancaroğlu oynuyor. Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsünde Yaman ve Seher zor bir seçimle karşı karşıya kalmıştı. Yusuf’un ellerinden alınacağı gerçeği ile yüzleşen ikili, ne yapacakları konusunda düşünmüş ve Yaman Kırımlı tek çarenin yurt dışına giderek orada yaşamak olduğuna karar vermişti. İkbal ise onları gizlice dinlemeye devam etmiş ve yeni planlar hazırlamıştı. Dizinin heyecan verici bir bölümü daha geride kalırken, 101. Bölümde olacaklar da merakla bekleniyor. Emanet dizisinin son bölümü 25 Ocak Pazartesi akşamı 19.00’da dizi severlerin beğenisine sunulacak.

Emanet 101. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti izle

Emanet 101. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Çekimlerine Kocaeli’nin Darıca ilçesinde devam edilen ve Karamel Yapım tarafından çekilen dizinin senaryosunu Başak Yazı Odası hazırlıyor ve yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ile Taner Tunç oturuyor.

Emanet 25 Ocak 2021 Pazartesi fragmanı son bölüm özeti izle

Emanet 25 Ocak 2021 Pazartesi fragmanı son bölüm özeti ekranlara geldi. Projesi ve hikayesi Nazmiye Yılmaz’a ait olan Emanet dizisi, başarılı oyuncuları, sürükleyici hikayesi ve heyecanın eksik olmadığı bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Yorumlar (1)
Dilara 5 ay önce
Artik seher ve yaman yuduf icin evlensinler artik ali kirazi birakmasin ona sahip ciksin ali kiraza bağlansın ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kirazi herkesden kıskansın artik ali kiraza asik olsun onu birakmasin artik ikbal ve zuhalin planlari suya dussun artikali kirazi birakmasin ali sadece ve sadece kirazi sevsin onu herseyden daha sevsin ve baglansin onu herkesten kuskansinnnnnnnn