Emanet 111. Bölüm fragmanı izle Kanal 7 Emanet yeni bölüm fragmanı özeti Pazartesi

Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı olan Emanet 111. Bölüm fragmanı özeti 8 Şubat Pazartesi tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 05.02.2021, 21:39

Emanet 111. Bölüm fragmanı 8 Şubat 2021 Pazartesi tanıtımı olan Emanet yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Dizinin heyecanla beklenen 111. Bölümünde Seher, Yaman Kırımlı’nın davranışına oldukça bozulacak ve evlenmek üzere iken böyle bir davranışta bulunmasından dolayı ona kırılacak. Yaman ise Seher’in yanına gelerek organizasyon şirketine karar vermeleri gerektiğini söyleyecek. Emanet dizisi 111. Bölümünde Seher, kırıldığını Yaman’a belli edecek. Organizasyon şirketini İkbal’in ve Ela’nın seçmesinin daha doğru olacağını söyleyecek. Ela’nın zevkli biri olduğunu söyleyen Seher, Yaman’a olan tavrını açıkça ortaya koyacak. Yaman ise bu tavırların neden kaynaklandığını anlamaya çalışacak. Emanet dizisinin Pazartesi günü saat 19.00’da yayınlanacak yeni bölümünde İkbal, Seher planına devam edecek. Bu planın yeni ayağı için Zuhal’i kullanan İkbal, onun kimseye görünmeden ve fark ettirmeden görevini yerine getirmesini bekleyecek. Dizinin 111. Bölümünde Yaman ve Seher birlikte çay içmeye çıkacaklar. Sahil kenarına giden ikili, çay simit eşliğinde sohbet edecekler. Yaman, kadınları anlamanın zor olduğundan dert yanacak.

Emanet 111. Bölüm fragmanı özeti izle 8 Şubat Pazartesi

Emanet 111. Bölüm fragmanı özeti olan 8 Şubat 2021 Pazartesi tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 111. Bölümünde Yaman Kırımlı, kendi kendine konuşurken, bu güne kadar kadınları anlamak gibi bir derdinin olmadığını söyleyecek. Seher ile yeni bir hayata başlamak üzere olan Yaman Kırımlı, Seher’i anlamak için çaba sarf edecek. Seher’in Yaman’a olan tavrının devam edip etmeyeceği ya da ne zaman biteceği sorusu ise 111. Bölümde yanıt bulacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu. Heyecanın giderek arttığı dizide evlilik tarihi yaklaştıkça Yaman ve Seher’in gerginliği daha da artacak. Özellikle Seher, Yaman’ı kıskanmaya devam edecek. İkbal ise ikiliyi ayırabilmek ve Yaman’ın Zuhal’e kalması için yeni planları ile sahnede olacak.

Emanet dizisi nerede çekiliyor 2021 Emanet dizisi çekim yeri

Yorumlar (1)
Emine Gören 6 ay önce
Yaman karekterini bu hafta deyiştirdiniz.Adam yeğenine çok sevdiği sehere bile sarilmiyor dipdibe girmiyor yaman evlenmek üzere olduğu sehere ismiyle bile hitap etmiyo keza seherde hitap etmiyo yamana ismiyle.zuhali yanina yaklaştirmiyo böyle mesafeli ve kati bir insan ela ile sarmaş dolaş.yani bence tadinda yapin bazi senaryolari.seher kiskanir tabi seviyor yamani.Önemli olan selimin seheri korumasi ve ikbal zühalin oyunlarina engel olmasi.Diyelim ki engel olamadi yamana bu bilgiler gelse bile yamanin inanmamasi çünkü inanirsa ve bu düğün olmazsa gerçekten emanet temasi ölür.Şöyle de olabilir yaman herşeyden haberdardir nedim mi görevlendirmiş cengeri de evde görevlendirmiştir hayini bulmaya çalişirken zuhal ve ikbalin dönderdiği dolaplari da tespit edebilir ve nikah gününe kadar neler yapacaklar diye bekler bu yaklaşim yamana daha yakişan bir seneryo olur.Bakalim neler bekliyo yeni bölümlerde bizi umarim geçen hafta ki gibi tutarsiz ve berbat bölümler deyildir.