Emanet 120. Bölüm fragmanı özeti izle yeni bölüm 19 Şubat Cuma Kanal 7 Seher Kırımlı

Kanal 7’de hafta içi her gün yayınlanan Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı 19 Şubat 2021 Cuma özeti olan Emanet 120. Bölüm fragmanı tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 18.02.2021, 20:44 18.02.2021, 21:33

Emanet 120. Bölüm fragmanı özeti olan 19 Şubat Cuma Emanet yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Türk yapımının hesaplarından paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Emanet dizisinin ilk bölümlerinde Yusuf’un anne ve babası hayatını kaybetti. Seher Kerimoğlu, ablasının emaneti olan Yusuf’a sahip çıkmak için harekete geçti. Yaman Kırımlı ise abisinin emanetini korumak için her şeyi göze aldı. Seher ve Yaman dizinin ilk bölümlerinde karşı karşıya geldiler. Güçlü bir adam olan Yaman Kırımlı, yeğenini kendisinden almasın diye Seher ile uzun süre uğraştı. Daha sonra ise ikili birbirini tanımaya başladı ve Yusuf’un iyiliği için daha yakın durdular. Emanet dizisinin ilerleyen bölümlerinde İkbal, Yaman Kırımlı’nın kardeşi Zuhal ise evlenmesini istediğinden dolayı Seher’i uzaklaştırmaya çalıştı. Bunda başarısız olunca Seher’i yok etmek için yeni planlar hazırladı. Zuhal de ablasının en büyük yardımcısı oldu. Emanet dizisinin son bölümlerinde ise Yaman ve Seher, Yusuf’un kendilerinden alınmaması için önce yurt dışına gitmeyi planladı. Daha sonra ise formalite bir evlilik yapmaya karar verdiler. Ancak ikisi de birbirine olan duygularını açmakta zorlandı. Yaman Kırımlı, Seher Kerimoğlu’na aşık olmaya başladı. Seher ise Yaman’a çoktan aşık olmuştu. Emanet dizisinin yayınlanan son bölümünde ikilinin nikah töreni ekranlara yansıdı. Resmi olarak evlenen Yaman ve Seher, artık evli bir çift oldu. Zuhal ise yanına bir silah alarak nikah yapılan konağa geldi. Zuhal silahı çıkarıp Yaman’ı kalbinden vurdu ancak bunun bir hayal olduğu kısa sürede anlaşıldı. Emanet dizisinin 120. Bölümünde heyecan kaldığı yerden devam edecek.

Emanet 120. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Emanet 120. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Başrollerde Yaman Kırımlı rolü ile Halil İbrahim Ceyhan ve Seher Kerimoğlu Kırımlı rolü ile Sıla Türkoğlu’nun yer aldığı Emanet dizisi Kocaeli Darıca’da çekilmeye devam ediyor. Dizinin 120. Bölümü Cuma akşamı saat 19.00’da ekranlarda olacak. Yaman ve Seher’in karşı karşıya kalacakları yeni zorluklar ekranlarda yerini alacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı 19 Şubat Cuma özeti izle

Emanet yeni bölüm fragmanı 19 Şubat Cuma özeti yayınlandı. Emanet dizisinin hayranları özellikle son bölümlerde ekran başına kilitlendi. Yaman ve Seher’in nikahının Zuhal ve İkbal tarafından engelleneceği korkusu, izleyiciler tarafından yakından takip edildi. Ancak hiç kimse nikahı engelleyemedi ve Yaman ile Seher evli bir çift oldular. Emanet dizisinin yeni bölümünde birçok soru yanıt bulacak.

Emanet dizisi Yaman kimdir? Halil İbrahim Ceyhan nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç?

Yorumlar (0)