Emanet 124. Bölüm fragmanı özeti izle yeni bölüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı 25 Şubat Perşembe özeti olan Emanet 124. Bölüm özeti tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 24.02.2021, 20:40 24.02.2021, 21:42

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün dizi severlerle buluşan Türk yapımı Emanet dizisinin 124. Bölümü Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Emanet 124. Bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 25 Şubat Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak yeni bölümde yine çok konuşulacak gelişmeler yaşanacak. Yeni bölüm, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi yine başaracak. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yaman ve Seher’in evliliğinde her şey olması gerektiği gibi gitmeye başlamıştı. İkili arasında konuşulması gereken tek bir konu kalmıştı. Seher, her şeyin farkında olarak Yaman’ın söyleyeceği sözleri merakla beklemeye başlamıştı. Yaman’ın karşısında heyecandan kalbi yerinden çıkacak gibi hisseden Seher, Yaman’ın sözleri ile yeni hayallere yelken açmıştı. Yaman Kırımlı, Seher’e telefon açmış ve akşam birlikte yemeğe çıkacaklarını söylemişti. İkilinin baş başa geçirdiği saatlerde duygusal yakınlaşması dizinin son bölümüne damga vurdu.

Emanet 124. Bölüm fragmanı özeti izle

Emanet 124. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Dizinin 124. Bölümü Perşembe akşamı ekranlarda yerini alacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti yayına girdi. Kanal 7’nin sevilen Türk yapımının başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu paylaşıyor. Dizide ayrıca Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler, Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız rol alıyor.

Yorumlar (0)