Emanet 127. Bölüm fragmanı özeti izle Emanet yeni bölüm fragmanı 2 Mart Salı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı 127. Bölüm özeti olan Emanet 2 Mart 2021 Salı fragmanı ekranlara geldi.

TV - Magazin 01.03.2021, 21:35

Emanet 127. Bölüm fragmanı özeti olan 2 Mart Salı Emanet yeni bölüm fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Türk yapımının 127. Bölümünde, Zuhal’in getirip Yaman’ın önüne bıraktığı bombanın, Yaman Kırımlı ve Seher arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyeceği sorusu dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak. Ses kaydını dinleyen ve dünyası yıkılan Yaman Kırımlı uzun süre ortadan kaybolacak. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Yaman, kendisini ormanlara vuracak. Öfkesini boşluğa bağırarak çıkaran Yaman’ın kulaklarında Seher’in ses kaydındaki sözleri çınlayacak. Selim’i sevdiğini söyleyen Seher’in sesi, Yaman’ı öfkeden deliye döndürecek. Zuhal’in ve İkbal’in planı bu kez büyük bir karmaşaya yol açacak. Yaman Kırımlı, Seher ile yüzleşmek için harekete geçecek. İkilinin ne konuşacağı ise dizinin 127. Bölümünde ortaya çıkacak. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Türk yapımın yeni bölümü dizi severleri ekran başına kilitlemeyi başaracak. Herkesin merakla beklediği bölüm Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet 127. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Emanet 127. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 127. Bölümünde Zuhal, sonunda amacına ulaşacak. Yaman’ın kucağına bombayı bırakıp geri çekilecek. Yaman ve Seher’in bu gelişmeler karşısında ne yapacağı ve bu tuzaktan nasıl kurtulacağı ise dizinin yeni bölümlerinde belli olacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Başrollerinde Yaman Kırımlı rolü ile Halil İbrahim Ceyhan ve Seher Kırımlı rolü ile Sıla Türkoğlu’nun yer aldığı Türk yapımı Karamel Yapım tarafından Kocaeli’nin Darıca ilçesinde çekiliyor.

Emanet 2 Mart Salı fragmanı özeti

Emanet 2 Mart 2021 Salı fragmanı özeti izleyicilerle buluştu. Dizinin heyecanla beklenen 127. Bölümünde büyük bir fırtına kopacak. Yaman Kırımlı’nın dinlediklerine inanacak ve öfkesini Seher’den çıkarmak için harekete geçecek. Yaman’ın gerçekleri anlayıp anlamayacağı yeni bölümde belli olacak.

Yorumlar (1)
Emine Gören 2 ay önce
Yaziklar olsun diyorum şu yorumlari okumuyomusunuz.Ancak bir kadin bu kadar aşaģlanir.Bùtùn herşeyiyle ve evlide bu kadin artik.Ne yazik ki fraģmana gòre yaman da bunlara inanmiş durumda.Kendisi hapse dùştùģùnde seher neler neler yapti onun için çeketine sarilipta gizli gizli aģladi.seferber oldu nedimle onu kurtarmak için.Aşk budur yaman inanmak sevmek budur.iki kaģit parçasini alip ormanin ortasinda deli gibi baģirmek deyil.Bir yalana inanmak ta suçtur.Neyse umarim uzun sùrmez bu saçmalik.