Emanet 144. Bölüm fragmanı 25 Mart özeti izle Emanet yeni bölüm fragmanı

Kanal 7’de hafta içi her gün dizi severler ile buluşan Emanet dizisinin yeni bölüm özeti 25 Mart Perşembe fragmanı olan 144. Bölüm tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 24.03.2021, 21:30

Kanal 7’nin büyük bir ilgiyle takip edilen Türk dizilerinden olan Emanet dizisi 144. Bölümü ile ekranlara gelecek. Emanet 144. Bölüm fragmanı özeti olan 25 Mart Perşembe tanıtımı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma açıldı ve izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizinin heyecanla beklenen 144. Bölümünde, Yusuf’un istedikleri konağa getirilecek. Yaman ve Seher, Yusuf’u mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacak. Tek gündemleri Yusuf olacak ve onu bir an olsun gözlerinin önünden ayırmak istemeyecekler. İkili, Yusuf’u mutlu etmeye çalışırken, birbirlerine daha da yakınlaşacaklar. Yusuf ve Seher döner salıncağa binecekler, Yaman ise onlara yardım edecek. Emanet yeni bölüm fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Dizinin yeni bölümünde Zuhal, gelen zarfın içinde ne olduğunu, zarftan ne çıktığını ve neden bu kadar gergin olduğunu İkbal’e soracak. İkbal ise tuttuğu dedektifin ses kaydı ile not gönderdiğini Zuhal’e söyleyecek ve zarfı uzatarak okumasını isteyecek. Zarfın içinden çıkan kağıtta, “Beni kullandığınız planın, Yaman Kırımlı için olduğunu bulamayacağımı mı sandınız?” yazısını okuyan Zuhal, korkuya kapılacak. Daha sonra ise Seher’in ses kaydını dinleyecekler. Bu gelişmeler karşısında çok korkan Zuhal, İkbal’e “Ne bulacağız, ne yapacağız, bittik biz, bittik. Allah kahretsin, mahvolduk” diyecek. İkbal’in bu gelişmeler karşısında nasıl bir tavır takınacağı sorusu ise dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak.

Emanet 144. Bölüm fragmanı özeti izle

Emanet dizisi 144. Bölüm fragmanı özeti yayına girdi. Dizinin 144. Bölümünde Yaman Kırımlı, yeğeni Yusuf’un her istediğini anında gerçekleştirecek. Eve oyuncaklar, balonlar, Yusuf’u mutlu edecek malzemeler ve oyun grupları gelecek. Yaman ve Seher, her anında Yusuf’un yanında olacaklar. İkili bu süreçte daha da yakınlaşacak. Yaman ve Seher’in yakınlaşma sahneleri dizinin yeni bölümüne damga vuracak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Dizinin son bölümünde Zuhal ve İkbal’in ipliğinin pazara çıkıp çıkmadığı sorusu yanıt bulacak. Seher üzerine planlar yapmaya devam eden ikilinin bu planlarının Yaman tarafından ne zaman öğrenileceği de cevap bulacak sorular arasında yer alacak.

Emanet 25 Mart özeti fragmanı izle

Emanet dizisi 25 Mart Perşembe özeti fragmanı olan son bölüm tanıtımı yayına girdi. Heyecanın giderek arttığı dizinin başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler, Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız rol alıyor.

Halil İbrahim Ceyhan (Yaman Kırımlı)

Yorumlar (1)
Medine 2 yıl önce
Ben Halil Ibrahim Çeyhany çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookk sewiyorum Sila Turkogly çok çok çooooook sansli kesge bende Sila gibi guzel we sansli olsaydim.