Emanet 167. Bölüm fragmanı özeti 27 Nisan Emanet yeni bölüm fragmanı

Kanal 7’nin çok izlenen yapımlarından olan Emanet dizisinin son bölüm özeti olan 27 Nisan 2021 Salı fragmanı yayına girdi.

TV - Magazin 26.04.2021, 21:32 26.04.2021, 21:49

Kanal 7’nin büyük bir ilgiyle takip edilen Türk dizilerinden olan Emanet dizisi hız kesmeden devam ediyor. Emanet 167. Bölüm fragmanı özeti olan 27 Nisan Salı tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin heyecanla beklenen 167. Bölümünde Seher, İkbal’i kurtarmak için harekete geçen Yaman Kırımlı’ya silahını geri verecek. Bu kez tedbirsiz gitmesine izin vermeyeceğini söyleyen Seher, Yaman’a bir şey olmaması için böyle yaptığını kaydedecek.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Türk dizisinin son bölümünde İkbal’i kaçıranlar onun yanına gelerek artık yolun sonuna geldiğini söyleyecekler. İkbal gitmemek için direnirken kafasına silah dayayacaklar. İkbal ise çaresiz şekilde onların götürdüğü yere gidecek. Diğer taraftan Ziya, Seher ile konuşacak ve İkbal’in geri dönüp dönmeyeceğini, Yaman’ın İkbal’i nasıl kurtaracağını soracak. Seher ise Yaman’ın verdiği sözü mutlaka tutacağını, İkbal’i geri getireceğini Ziya’ya söyleyecek.

sıla türkoğlu (emanet seher kırımlı)

Emanet 167. Bölüm fragmanı özeti

Emanet dizisi 167. Bölüm fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Son bölümde Yaman Kırımlı, İkbal’in yerini tespit edip hemen oraya doğru hızla hareket edecek. Yaman’ın yoluna engeller çıkacak ancak bunları da aşıp İkbal’i kurtarmaya çalışacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7

Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde İkbal’i bir uçurumun kenarına götürüp öldürmeye çalışacaklar. Yaman’ın son anda yetişip yetişemeyeceği sorusu ise dizinin son bölümünde yanıt bulacak.

emanet dizisi nerede çekiliyor

Emanet 27 Nisan özeti fragmanı

Emanet dizisi 27 Nisan özeti fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu paylaşıyor. Dizinin yeni bölümü Salı akşamı saat 20.00’de dizi severlerin beğenisine sunulacak.

halil ibrahim ceyhan (emanet yaman kırımlı)

Yorumlar (0)