Emanet 185. Bölüm fragmanı özeti izle 21 Mayıs Emanet yeni bölüm fragmanı

Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 21 Mayıs Cuma tanıtımı (185. Bölüm) Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı.

TV - Magazin 20.05.2021, 22:02

Kanal 7’de hafta içi her gün yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesi tarafından ilgiyle takip edilen Emanet dizisinin son bölümünde gerçekler açığa çıkacak. Emanet 185. Bölüm fragmanı özeti izle 21 Mayıs Cuma tanıtımı Kanal 7’nin ve Türk yapımının sosyal medya hesapları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Dizinin 185. Bölümünde Zuhal, hapishanede yine korkulu günlerine geri dönecek. Belalısı ile baş başa kalan Zuhal’in bu sıkıntılardan nasıl kurtulacağı son bölümde belli olacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle yayına girdi. Yeni bölümde Yaman, Belgin’in peşini bırakmayacak ve nihayet ona ulaşıp, kimin emriyle hareket ettiğini ona soracak. Belgin ise “her şeyi yapmamı o istedi” diyerek İkbal’in adını verecek. İkbal’in adını duyduğunda şaşıran Yaman, hemen soluğu İkbal’in yanında alacak. “Sen beni sırtımdan vurdun. Neden, niye yaptın” sözleri ile öfkesini dışa vuran Yaman, İkbal’in gerçek yüzünü görecek. İkbal’in bu durumdan nasıl sıyrılacağı ise 185. Bölümde ortaya çıkacak.

sıla türkoğlu boyu kaç sevgilisi kim oynadığı diziler

Emanet 185. Bölüm fragmanı özeti izle

Emanet dizisi 185. Bölüm fragmanı özeti izle son bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Son bölümde Yaman, Seher ile konuşacak. “Güvendiğin, ailem dediğin biri gelip seni vurdu mu, işte o can yakıyormuş” diyerek yaşadığı hayal kırıklığını Seher ile paylaşacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Yeni bölümde Yaman, Seher’e “şu hayatta inandığım artık tek bir kadın kaldı, o da sensin” diyecek. Seher ise Yaman’ı duyduğu üzüntü nedeniyle teselli etmeye çalışacak.

Emanet 21 Mayıs özeti fragmanı izle

Emanet dizisi 21 Mayıs özeti fragmanı izle yayınlandı. Dizinin başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu paylaşıyor. Yeni bölüm Cuma akşamı saat 19.00’da izleyicilerle buluşacak.

halil ibrahim ceyhan aslen nereli kaç yaşında oynadığı diziler

Yorumlar (0)