Emanet 95. Bölüm özeti fragmanı izle 15 Ocak 2021 Cuma Kanal 7

Emanet dizisi 95. Bölüm fragmanı özeti olan yeni bölüm tanıtımı yayına girdi. Dizinin son bölümü 15 Ocak Cuma akşamı Kanal 7’de yayınlanacak.

TV - Magazin 14.01.2021, 21:43

Emanet 95. Bölüm özeti fragmanı olan 15 Ocak 2021 Cuma tanıtımı yayınlandı. Dizinin 95. Bölümünde Seher, annesinin fotoğrafını tamir ettiren Yaman’a minnettar olacak. Seher ve Yaman arasındaki yakınlık Nadire’nin gözünden kaçmayacak. Nadire’nin Seher’e söyleyecekleri ise bugüne kadar hiç dillendirilmemiş konuları açığa çıkaracak. İkbal ise Seher’e karşı daha da bilenecek ve oyunun kurallarını tamamen değiştireceğini söyleyecek. Zuhal de ona destek verince Seher’e karşı yeni bir plan hazırlayacaklar. Yaman Kırımlı’nın iş toplantısı evde yapılacak ve Seher o toplantıya katılanlara hizmet edecek. Bu duruma oldukça bozulan Yaman ise Seher’i korumak için hamle yapacak. Diğer taraftan, Seher’in adına bir ev kiralandığını öğrenen İkbal, bu evin neden kiralandığını anlamaya çalışacak. Seher ve Yaman arasındaki yakınlaşma ise artık yeni bir boyuta taşınacak. Diğer taraftan, Ali’yi kıskandığı gerçeği Kiraz’ı zor durumda bırakacak. Ancak Kiraz, büyük şokunu Melisa ile konuştuktan sonra yaşayacak.

EMANET 95. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE

Emanet 95. Bölüm özeti fragmanı olan 15 Ocak tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde Yaman Kırımlı, Seher’in annesinin fotoğrafını tamir ettirince Seher’in minnettarlığı ile karşılaşacak. Bu sürpriz karşısında çok duygulanan Seher’in ne yapacağı ise 95. Bölümde ortaya çıkacak.

EMANET YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ İZLE

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti ekranlara geldi. Dizinin 95. Bölümünde İkbal ve Zuhal, Seher’e karşı yeni bir hamle yapacaklar. Seher’i Yaman’ın gözünden düşürmek için onu hizmetçi karakterine sokacaklar ancak Yaman, Seher’i yine koruma altına alacak.

Emanet dizisi nerede çekiliyor 2021

Yorumlar (1)
Sıla 7 gün önce
Ya artik su getcekler ortaya ciksin artik ikbsl ve zuhalin pislikleri ne zaman ortaya cikacak artik pislikleri ortaya ciksin artik ali ne zaman kirazı herkesten kiskanmaya baskiyacak artik ali kirazi kiskansin artik onu herkesten kiskansin artik ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar onlar
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 21 Ocak 2021
İmsak 06:52
Güneş 08:18
Öğle 13:28
İkindi 16:05
Akşam 18:28
Yatsı 19:48