Emanet dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor Emanet yeni sezon fragmanı geldi

Kanal 7’de yayınlanan Emanet dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Emanet yeni sezon 1. Bölüm fragmanı tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 14.08.2021, 15:15

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Emanet dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Emanet dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor sorusu yanıt buldu. Emanet dizisi yeni sezon fragmanı Kanal 7’nin ve dizinin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Aşkın peşinde bir çift göz sözleri ile tanıtımı yapılan fragmanda Yaman Kırımlı, Yusuf’u da alarak kendisinden kaçan Seher’in peşine düşüyor. Karısını ve yeğenini bir sahil kasabasında bulan Yaman Kırımlı, onları gördüğü için çok mutlu oluyor.

Emanet dizisinin yeni sezonunda heyecan daha da artacak. Seher ve Yaman mücadelesinde yeni bir boyut ekranlara gelecek. Tanıtım fragmanında Seher ve Yusuf’un çok mutlu olduğu görülürken, Yaman ise onları uzaktan izlerken fragmana yansıyor.

“Her emanet kutsal bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde...” sloganı ile ekranlara gelecek yeni sezonda, bir emanetle değişen hayatların hikayesi yine dizi severlerle buluşacak. İki ayrı dünyanın insanları olan Yaman ve Seher’in bir emaneti aşkla korudukları ilk sezonda birçok gelişme yaşanmış ve son bölümde Seher radikal bir karar vererek, Yusuf’u alıp uzaklara gitmişti. Dizinin yeni sezonunda Yaman ve Seher’in ne zaman karşı karşıya geleceği merakla bekleniyor.

Emanet dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor?

Emanet dizisi yeni sezon 2021 yılının Eylül ayında başlıyor. Dizinin yeni sezonunun Eylül ayında başlaması bekleniyor. Dizilerin yeni sezonlarının başlama ayı olan Eylül’de Emanet dizisinin de ikinci sezonu ile ekranlara geleceği konuşuluyor.

Emanet dizisi yeni sezon fragmanı geldi

Emanet dizisi yeni sezon fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Tanıtım fragmanında Yaman Kırımlı’nın Seher’in ve Yusuf’un olduğu yere gittiği ve onları uzaktan izlediği görülüyor. Projesi ve hikayesi Nazmiye Yılmaz’a ait olan, yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Taner Tunç’un oturduğu dizinin başrollerini Yaman Kırımlı rolü ile Halil İbrahim Ceyhan ve Seher Kırımlı rolü ile Sıla Türkoğlu paylaşıyor. Dizide ayrıca Berat Yusuf Özkan (Yusuf), Melih Özkaya (Ali), Gülay Özdem (İkbal) ve Hilal Yıldız (Zuhal) rol alıyor.

halil ibrahim ceyhan aslen nereli kaç yaşında oynadığı diziler

Yorumlar (3)
İzmir Kumrusu 12 ay önce
Yeni bölümler hakkında neden yazı paylaşmıyosun artık :(
Filiz 12 ay önce
neden yeni bölüm yazıları gelmiyor :(
Ayşen 12 ay önce
Emanet yorumları paylaşın lütfen