Emanet yeni bölüm fragmanı 107. Bölüm özeti 2 Şubat Salı Kanal 7 heyecan dorukta

Kanal 7’de hafta içi her gün izleyicilerle buluşan Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı 107. Bölüm özeti olan Emanet 2 Şubat Salı tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 01.02.2021, 20:37 01.02.2021, 21:32

Kanal 7’de hafta içi her gün dizi severlerle buluşan ve yayınlandığı günlerde izlenme rekorları kıran Emanet dizisi 107. Bölümü ile yayınını sürdürecek. Emanet yeni bölüm fragmanı 107. Bölüm özeti olan Emanet dizisi 2 Şubat 2021 Salı tanıtımı Kanal 7’nin ve Türk yapımının sosyal medya sayfaları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve izleyicilerin beğenisine sunuldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan yapım 107. Bölümü ile yine herkesi ekran başına kilitleyecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde Seher, ölümle burun buruna gelmişti. Zuhal’in acımasız planı bu kez zehir ile ortaya çıkmış ve Seher zehirli suyu içmişti. Yaman Kırımlı’nın kollarına baygınlık yaşayıp düşen Seher’in zor anları Emanet dizisinde ekranlara yansımıştı. Başrollerini Yaman Kırımlı rolü ile Halil İbrahim Ceyhan ve Seher rolü ile Sıla Türkoğlu’nun paylaştığı dizinin oyuncuları arasında ayrıca Berat Yusuf Özkan (Yusuf), Gülderen Güler (Kiraz), Melih Özkaya (Ali), Gülay Özdem (İkbal), Hilal Yıldız (Zuhal) ve Tolga Pancaroğlu rol alıyor. Dramatik sahneleri ile dizi severleri kendisine bağlayan dizi aşk sahneleri ile yürekleri ısıtıyor. Destansı aşk hikayelerini, kıskançlıkları ve entrikaları en güçlü haliyle ekranlara taşıyan Kanal 7 Emanet dizisi, duygusal sahneleri ile kalplere dokunmaya devam ediyor.

Emanet yeni bölüm fragmanı 2 Şubat Salı özeti izle Kanal 7

Emanet yeni bölüm fragmanı 2 Şubat Salı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Emanet dizisi Karamel Yapım tarafından Kocaeli Darıca’da çekiliyor. Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi görüp korumaya çalışan Seher ve Yaman’ın öyküsü hafta içi her gün ekranlara taşınıyor.

Emanet 107. Bölüm fragmanı özeti izle

Emanet 107. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı ekranlardaki yerini aldı. Hikayesi Nazmiye Yılmaz’a ait olan yapım, bir emaneti aşkla korumaya çalışanların hikayesine odaklanıyor. Seher’i ve Yaman’ı bekleyen yeni sürprizler Emanet dizisinin son bölümlerinde yer alacak. Dizinin 107. Bölümü ise Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Yorumlar (1)
Emine Gören 5 ay önce
Yani yamancim hani hayatinda ilk seherdi kiza sen ilksin dedin sonra ela çikti nikah arafesi geldi olnadi şimdi hani kadinlardan da nefret ediyodun bu ne nane bu ne turşu aybalam neyse seher kiz güzel monna rossa sen bu ikballin oyunlarina bakma sonsuzluk senbollü sana veridi hemde ince ince işlenmiş yillar sonra ortaya çikmiş.