Emanet yeni bölüm fragmanı 121. Bölüm özeti izle Emanet 22 Şubat Pazartesi

Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı 22 Şubat 2021 Pazartesi tanıtımı olan Emanet 121. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 19.02.2021, 20:46 19.02.2021, 21:33

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti olan 22 Şubat Pazartesi Emanet 121. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7’nin ve Türk yapımının hesaplarından paylaşıldı. Dizinin yayınlanan son bölümünde haftalardır beklenen mutlu son ekranlara yansıdı. Yeğenleri Yusuf’un sosyal hizmetler tarafından alınmaması için plan yapan Yaman ve Seher, önce yurt dışına çıkmayı düşündü. Daha sonra ise formalite bir evliliğin tüm sorunları çözeceğine inanarak bu yönde adım attılar. Bu gelişmeyi duyan İkbal ise Yaman’ın kardeşi Zuhal ile evlenmesini istediği için evliliğe mani olmaya çalıştı ancak başarısız oldu. Türlü planlarla Seher’i saf dışı bırakmaya çalışan İkbal, bu yolda kardeşi Zuhal’i ve Seher’e aşık olan Selim’i de kullanmaktan geri durmadı. Emanet dizisinin yayınlanan son bölümleri dizi severleri ekran başına kilitledi. Emanet dizisinin 121. Bölümünde ise heyecan verici yeni gelişmeler ekranlara olacak. Dizinin merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayında olacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı 121. Bölüm özeti izle

Emanet yeni bölüm fragmanı 121. Bölüm özeti olan Emanet 22 Şubat Pazartesi özeti tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Emanet dizisinin Pazartesi akşamı yayınlanacak son bölümünde birçok soru yanıt bulacak. Destansı aşk hikayeleri, kıskançlıkları ve entrikaları en güçlü haliyle ekranlara taşıyan dizi, dramatik sahneleri ile seyirciyi kendisine bağlarken, aşk sahneleri ile de kalpleri ısıtmaya ve duygusal sahneler ile yüreklere dokunmayı sürdürüyor. Emanet dizisinin 121. Bölümünde Yaman ve Seher’in yeni hayata nasıl uyum sağlayacakları sorusu da yanıt bulacak.

Emanet dizisi Yaman kimdir? Halil İbrahim Ceyhan nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç?

Yorumlar (1)
LUNA 3 ay önce
IŞTE RÜYA GIBI DÜGÜN SONUNDA PRENS VE PRENSESS EVLENIYOR BIRBIRLERINE ÇOOOOK YAKIŞIYORLAR