Emir’e yeni sürpriz! Yemin 206. Bölüm fragmanı (16 Mart fragmanı), Yemin yeni bölüm fragmanı

Yemin dizisi yeni bölüm fragmanı olan Yemin 16 Mart Pazartesi fragmanı (206. Bölüm) paylaşıldı. Bebek sürprizine hazır olun.

TV - Magazin 13.03.2020, 23:42

Yemin dizisi son bölüm fragmanı dizi severler ile buluştu. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin 206. Bölüm fragmanı ve özeti olan Yemin 16 Mart fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. Yeni bölümü hafta içi her gün saat 20.00’de yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Özge Yağız (Reyhan), Gökberk Demirci (Emir), Can Verel (Kemal), Yaghmur Shahbazova (Narin) ve Gül Arcan Gürses (Cavidan) var. Yemin fragman detayları haberimizde yer alıyor.

YEMİN 206. BÖLÜM FRAGMANI – YEMİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yemin dizisi yeni bölüm fragmanı olan Yemin 206. Bölüm fragmanı yayına girdi. Sevilen dizinin son bölümünde Emir için yeni bir sürpriz var. Emir ve Reyhan’ın bebek heyecanı başlıyor. Yemin dizisi yeni bölümü Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında olacak.

YEMİN 16 MART FRAGMANI VE ÖZETİ YAYINDA

Yemin dizisi 16 Mart 2020 Pazartesi fragmanı ve özeti yayına girdi. Yemin’in son bölümü Pazartesi günü Kanal 7 izleyicisi ile buluşacak. Büyük bir hayran kitlesi olan dizinin yeni bölümünde Cavidan’dan yeni hamleler gelecek.

Yorumlar (0)