Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncu kadrosu karakterleri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor ve çekildiği yer, çekim yeri soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 20.08.2022, 13:12
Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda

Enes Batur Gerçek Kahraman filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncuları isimleri, Enes Batur Gerçek Kahraman filmi ne zaman çekildi, Enes Batur Gerçek Kahraman filmi nerede çekildi Enes Batur Gerçek Kahraman filmi hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ortaya çıktı. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi adlı filmin devamı olarak çekilen yapımda, Enes Batur Adalet Savaşçıları’na katılıyor ve gerçek bir kahramana dönüşüyor. Önceki filmde çekingen olan ve çevresiyle ilişki kurmakta zorlanan biriyken, sosyal medya paylaşımları ile hayatının nasıl değiştiğini izleyicilerle paylaşan Enes Batur, bu filmde nasıl bir kahramana dönüştüğünü anlatıyor.

Enes Batur Gerçek Kahraman filminin oyuncu kadrosunda Enes Batur, Ömer Başdoğan, Altan Erkekli, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Arslan, Ebru Ojen Şahin, Selin Deveci ve Ramin Nezir var. Eren Medya ve TN Yapım tarafından komedi ve macera türünde toobet çekilen film 99 dakika sürüyor. Filmin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Filmin yapımcıları arasında Erdem Karahan, Büşra Nur Karahan, Adnan Akdemir ve Tanay Abbasoğlu var. Enes Batur Gerçek Kahraman filminin senaryosunu Murat Özsoy yazdı ve müziklerini İrsel Çivit hazırladı.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi ne zaman çekildi?

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi 2019 yılında çekildi. Film 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. İlk 3 günde 90 bin 353 kişi tarafından izlenen ve 1 milyon 407 bin TL hasılat elde eden film, toobet giriş vizyonda kaldığı süre boyunca 520 bin 826 kişi tarafından izlendi ve 7 milyon 354 bin 469 TL hasılat elde etti. Enes Batur Gerçek Kahraman filmi 6 milyon TL bütçe ile çekildi.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi nerede çekildi?

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi bir Akdeniz şehri olan Antalya’da çekildi. Filmin çekimleri için Antalya’nın farklı bölgelerinde ve mekanlarında çekim setleri kuruldu.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi hangi kanalda oynuyor?

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 20 Ağustos Cumartesi günü saat 14.30’da sinemaseverler ile Show TV ekranlarında buluşacak.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncuları isimleri

 • Enes Batur (Enes Batur)
 • Ömer Başdoğan (Ömer)
 • Altan Erkekli (Master)
 • Damla Aslanalp (Işıl)
 • Kanbolat Görkem Arslan (Tan Veyder)
 • Ebru Ojen Şahin (Ceyda)
 • Selin Deveci (Blackear)
 • Ramin Nezir (Blue Mask)
 • Resul Doğan (Resul)
 • Gökhan Güngör (Grubengas)
 • Cansu Bulut (Yaube)
 • Buket Dereoğlu (Alev Veyder)

Enes Batur Gerçek Kahraman filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Rengin Samurçay (Şadiye), Seyithan Özdemir (Barut), Atilla Pekdemir (Atilla), Atakan Özyurt (Atakan), Bilal Hancı (Bilal). Fatih Yasin (Fatih), Halil Söyletmez (Halil), Ruhi Çenet (Ruhi), Şeyda Erdoğan (Şeyda), Burak Güngör (Burak), Buse Plan (Buse), Murat Sungurtekin (Enes Batur’un amcası) ve Mahsun Karaca (Mahsun).

Yorumlar (0)