Glass Bay Cam filmi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu nedir?

Glass Bay Cam filmi hikayesi nedir, oyuncu kadrosu kimler var, ne zaman çıktı, kaç yılında çekildi, nerede çekildi ve hangi ülke yapımı soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 24.11.2022, 21:32
Glass Bay Cam filmi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu nedir?

Televizyon ekranlarına gelecek olan Glass Bay Cam filmi hakkında ayrıntılar merak edilip araştırılıyor. Glass Bay Cam filmi ne zaman çekildi kaç yılında, Glass Bay Cam filmi oyuncuları isimleri, Glass Bay Cam filmi konusu nedir? Sorularının merak edilen cevapları bu yazımızda yer buluyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini sinemanın en inişli çıkışlı kariyerlerinden birine sahip olan yönetmenlerinden M. Night Shyamalan üstleniyor.

Glass orijinal adı ile bilinen Bay Cam filminin başrollerinde James McAvoy, Bruce Willis, Anya Taylor-Joy yer alıyor. Bu filmle M. Night Shyamalan ve Bruce Willis’i birkez daha aynı yapımda görüyoruz. İkili daha önce 6.His ve Ölümsüz filmleri ile büyük ses getirmişlerdi. Glass Bay Cam filmi hikayesi, oyuncu kadrosu, kaç yılında çekildi, nerede çekildi, hangi ülke yapımı sorularının yanıtları haberimizde cratosroyalbet yer alıyor.

Glass Bay Cam filmi ne zaman çekildi kaç yılında?

Glass Bay Cam filmi 2018 yılında çekildi. Ocak 2019 yılında vizyona giren film ABD yapımıdır. Film 130 dakika sürmektedir. Çekimler tamamlandıktan sonra sinemalarda gösterime giren film büyük ilgi gördü. Sürükleyici yapım televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya cratosroyalbet giriş devam ediyor.

Glass Bay Cam filmi nerede çekildi?

Glass Bay Cam filmi Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı Philadelphia şehrinde çekildi. Şehir, ABD’nin Pensilvanya Eyaleti'nin en doğusunda bulunuyor. Şehir manzaralarına yer vermeyi seven yönetmen “dünyadaki en güzel şehir” olarak tanımladığı Philadelphia’yı tercih ederek, iç içe geçmiş hikayelerin yanı sıra geçmiş filmlere değinen görüntüler kullandı.

Glass Bay Cam filmi konusu nedir?

Glass Bay Cam filmi Bilim Kurgu, Fantastik ve Gerilim türünde bir filmdir. Kevin Wendell Crumb, parçalanmış kişilikleri ile yaşayan bir insandır. David Dunn ise aşırı güçlü ve zarar görmeme yeteneğine sahip olan biri başka insandır. David Dunn bir gün Kevin Wendell Crumb'ın en tehlikeli hali olan The Beast'in peşine düşer. Bu kovalamaca sırasında, şeytani zekâsı ile kemiklerinin narinliğini dengeleyen Mr. Glass yavaş yavaş hikâyede kendini göstermeye başlar.

Glass Bay Cam filmi oyuncuları isimleri

 • James McAvoy - Kevin Wendell Crumb (The Beast - Patricia - Dennis - Hedwig - Barry - Jade - Orwell - Heinrich – No)
 • Bruce Willis - David Dunn / The Overseer
 • Anya Taylor-Joy - Casey Cooke
 • Sarah Paulson - Dr. Ellie Staple
 • Samuel L. Jackson - Elijah Price / Mr Glass
 • Charlayne Woodard - Elijah's mother
 • Spencer Treat Clark - Joseph Dunn
 • Luke Kirby - Pierce
 • Adam David Thompson - Daryl
 • Marisa Brown - Carol
 • Sarah Grgic - Scarlett Shields
 • Rob Yang - Heo Byung-Woo
Yorumlar (0)