Gönül Dağı dizisi hangi gün hangi kanalda oyuncuları kim Gönül Dağı nerede çekiliyor?

TV ekranlarının sevilen yapımlarından olan Gönül Dağı dizisinin çekildiği yer, dizinin yayın günü tarihi ile oyuncu kadrosu soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 04.12.2021, 18:16
Gönül Dağı dizisi hangi gün hangi kanalda oyuncuları kim Gönül Dağı nerede çekiliyor?

Televizyon ekranlarının çok izlenen yapımlarından olan Gönül Dağı dizisinin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Gönül Dağı dizisi hangi gün oynuyor? Gönül Dağı dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Gönül Dağı dizisi oyuncuları kim? Gönül Dağı nerede çekiliyor? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. İlk bölümü Ekim 2020’de yayınlanan ve aile, komedi, aşk ve dram türleri ile ekranlara gelen dizi, yazar Mustafa Çiftçi’nin Bozkır Hikayelerinden esinlenilerek senaryoya uyarlanmıştır.

Köprü Film tarafından çekilen ve yapımcısı Ferhat Eşsiz olan dizinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturuyor. Başrollerinde Berk Atan (Taner Kaya), Gülsim Ali (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritci Abdullah), Semih Ertürk (Veysel Kaya) ve Ecem Özkaya (Zahide Kaya) olan dizi, Bozkırda Bir Anadolu Masalı sloganı ile ekranlara geliyor.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisinde, Gedelli kasabasında yaşayan 3 amcaoğlunun öyküsü anlatılıyor. 3 kuzen, çocukluk yaşlarından itibaren bir şeyleri icat ediyor ve teknolojik araçlarla uğraşarak küçük çapta mucitlikler yapıyorlar. Büyüdüklerinde ise daha büyük icatlara yöneliyorlar. İkinci sezonu ile ekranlara gelen dizi tüm heyecanı ile devam ediyor.

Gönül Dağı dizisi hangi gün oynuyor?

Gönül Dağı dizisi her hafta Cumartesi günü oynuyor. Yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan yapımın 42. Bölümünde Doktor Kenan’ın, Düğüncü Muammer ile Döndü’nün oğlu olduğu anlaşılıyor ve tüm aile ile kasaba sakinleri şok oluyor. Yıllar sonra ortaya çıkan gerçeğin ardından Döndü ve Muammer, oğullarına kavuşmanın sevincini yaşıyor ve kaybolan yıllarını acısını çıkarıyor.

Gönül Dağı dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Gönül Dağı dizisi TRT 1 kanalında yayınlanıyor. Dizinin 42. Bölümü saat 20.00’den sonra izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde Veysel ve Cemile, yaşamlarının en çetrefilli günlerini yaşayacaklar. Yıllardır hayalini kurdukları ev isteği, Mezarcı İlyas’ın son dakika kararı ile bozulacak. Mezarcı İlyas, senet günü gelmeden para isteyecek. Veysel ise bu duruma büyük tepki gösterecek. Yeni bölümde ayrıca Ramazan ile buluşmak isteyen ve hayal kırıklığı yaşayan Asuman’ın kararı ekranlara gelecek.

Gönül Dağı nerede çekiliyor?

Gönül Dağı dizisi Eskişehir Sivrihisar’da çekiliyor. Gönül Dağı dizisinin çekimleri için ilçede ve çevresinde yer alan bölgelerde çekim setleri kuruluyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Gönül Dağı dizisi oyuncuları kim?

Gönül Dağı dizisi başrol oyuncuları arasında Berk Atan - Taner Kaya, Gülsim Ali – Dilek, Yavuz Sepetçi - Ciritci Abdullah, Semih Ertürk - Veysel Kaya ve Ecem Özkaya - Zahide Kaya var. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Ferdi Sancar – Sefer, Ali Düşenkalkar - Muammer Kaya, Ramiz Mullamusa – Aziz, Erdal Cindoruk - Hüseyin Kaya, Gülhan Tekin - Günşıl Kaya, Feyza Işık - Döndü Kaya ve Ege Aydan - Münir Başkan oynuyor. Dizinin diğer oyuncuları ise; Hazal Çağlar, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli, Ulviye Karaca, Ruhi Sarı, Onur Gökmen, Şükrü Veysel Alankaya ve Cemre Melis Çınar.

Yorumlar (0)