Görevimiz Tatil filmi nerede çekildi hangi köyde oyuncuları Çoban Mehmet kim hangi kanalda oynuyor hasılat

Görevimiz Tatil filminin yayınlanmasına kısa süre kala filmde hangi oyuncuların oynadığı, filmin konusu, nerede ve ne zaman çekildiği, hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor.

TV - Magazin 11.08.2021, 21:30 11.08.2021, 21:36
Görevimiz Tatil filmi nerede çekildi hangi köyde oyuncuları Çoban Mehmet kim hangi kanalda oynuyor hasılat

Bir yol macerasını konu alan Görevimiz Tatil filmi, bu akşam televizyon ekranlarında olacak. Yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, oyuncu kadrosu ve konusuyla beğeni toplayan film, 314 lokasyonda vizyona girmiş ve 3,8 milyon TL hasılat elde etmişti. Demet Akbağ ve Zafer Algöz gibi usta oyuncuların yer aldığı komedi türündeki Görevimiz Tatil filminde hangi oyuncuların oynadığı, filmin konusu, nerede ve ne zaman çekildiği, hangi kanalda yayınlanacağı da merak ediliyor. Görevimiz Tatil filmiyle ilgili detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz.

GÖREVİMİZ TATİL FİLMİ KONUSU NE

Sıtkı cimriliği yüzünden senelerdir ailesini tatile götürmemiştir. Yıllar sonra terapistinin isteğiyle ailesini tatile götürmeye karar veren Sıtkı, bir karavan kiralar ve Antalya’ya doğru yola çıkar. Yolda karavanı bozulan aile Yavaşlar Köyü’nde mola vermek zorunda kalır. Köy halkına öğretmeleri gereken şeyler olduğunu fark eden Sıtkı ve ailesi kolları sıvar. Filmde, yolculuk yaparken ve köyde kalırken ailenin başına gelenler ve köydeki çatışmalar anlatılıyor.

bayi toplantısı filmi hangi otelde çekildi ne zaman

GÖREVİMİZ TATİL FİLMİ OYUNCULARI ÇOBAN MEHMET KİM

  • Demet Akbağ
  • Zafer Algöz
  • Filiz Ahmet
  • Sarp Akkaya
  • Emre Almas
  • Deniz Altan
  • Enis Arıkan
  • Ali Barkın
  • Hakan Bilgin

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol aldı; Onur Dilber, Elif Gezen, Yılmaz Gruda, Ezgi Gönültaş, Hande Katipoğlu, Ali Keçeli, Elvan Sarpkan, Uğur Şeker, Anıl Tetik, Özlem Türkad, Sinan Çalışkanoğlu ve Yiğit Özer.

görümce filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

GÖREVİMİZ TATİL FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Görevimiz Tatil filminin çekimleri İstanbul ve İzmir’de tamamlandı. Tatile çıkmadan önce çekilen sahneler için İstanbul’a, yol sahneleri ve köy sahneleri için İzmir’e set kuruldu. Köy sahnelerinin çekimleri İzmir’in Ödemiş ve Bayındır ilçelerinde gerçekleşti. Çekimler tamamlandıktan sonra kurgu aşamasına geçildi ve film kısa süre içinde izleyicilerle buluştu.

GÖREVİMİZ TATİL FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ

Görevimiz Tatil filmi 2017 yılında çekildi. Filmin çekimleri 2017'de gerçekleştirildi. Film, kurgu işlemlerinin ardından 2018 yılında vizyona girdi.

GÖREVİMİZ TATİL FİLMİ HANGİ KANALDA

Görevimiz Tatil filmi bu akşam saat 22.30’da Show TV kanalında yayınlanacak.

eltilerin savaşı filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (1)
C**!?** 7 ay önce
Ben bu filme bayılıyorum!