Görevimiz Tatil nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi oyuncuları Çoban Mehmet Melike kim?

TV ekranlarında yayınlanan Görevimiz Tatil filminin çekildiği yer, hangi köyde çekilmiştir, Yavaşlar Köyü nerede, oyuncu kadrosu isimleri ve kaç yılında çekildi sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 11.08.2021, 21:30 11.08.2021, 21:35
Görevimiz Tatil nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi oyuncuları Çoban Mehmet Melike kim?

Televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşan Görevimiz Tatil filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Görevimiz Tatil nerede çekildi, Görevimiz Tatil filmi hangi köyde çekilmiştir, Görevimiz Tatil ne zaman çekildi, Görevimiz Tatil oyuncuları Çoban Mehmet Melike kim? Sorularının yanıtları merak ediliyor. Komedi ve Aile türünde çekilen, yönetmen koltuğunda Murat Şeker’in oturduğu filmin müziklerini Serhat Ersöz hazırladı.

Görevimiz Tatil filminin senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazdı. Filmin başrollerinde Demet Akbağ ve Zafer Algöz var. 1 saat 42 dakika süren filmin yapımcılığını SugarWorkz ve TAFF firmaları üstlendi. Görevimiz Tatil filmi, daha önce Aşk Tutulması ve Çakallarla Dans serisi gibi yapımlarla tanınan Murat Şeker’in aile komedisi olarak ortaya çıktı. Filmde, yıllarca tatile gitmemiş olan bir ailenin Ege’de bir köye doğru yola çıkmaları ve yolculuk esnasında yaşadıkları maceralar ekranlara taşınıyor.

Gelecek kaygılarından kurtulamayan ve bu yüzden bugünü yaşamayı unutan Sıtkı Mutlu, uzun yıllar ailesini tatile götürmez. Aile psikiyatrı ise aileye tatil görevi verir. Sıtkı, ucuz bir karavan bulur ve yola çıkarlar. Terapinin etkileri ise onları yol boyunca takip eder. Show TV’de yayınlanan Görevimiz Tatil filminin çekildiği yer, hangi köyde çekilmiştir sorusu ile Yavaşlar Köyü nerede sorusu yanıt buldu. Ayrıca Görevimiz Tatil filmi oyuncu kadrosu isimleri ve film hangi yıl kaç yılında çekildi soruları da haberimizde yanıt buluyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Görevimiz Tatil filmi ne zaman çekildi?

Görevimiz Tatil filmi 2017 yılında çekildi. Film 23 Şubat 2018 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile buluştu. Vizyonda kaldığı süre boyunca 315 bin 86 kişi tarafından izlendi ve 3 milyon 865 bin 335 TL hasılat elde etti.

Görevimiz Tatil nerede çekildi?

Görevimiz Tatil filmi İzmir’in Ödemiş ve Bayındır ilçelerinde çekildi. Filmin ilk sahneleri İstanbul’da çekilirken, yol sahneler ve köy sahneleri İzmir’de çekildi. Çekimler için İzmir’in farklı yerlerinde çekim setleri kuruldu.

Görevimiz Tatil filmi hangi köyde çekilmiştir?

Görevimiz Tatil filmi İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Birgi Köyü’nde çekilmiştir. Filmin köy sahneler için tarihi ve turistik bir bölge olan Birgi’de çekim setleri kuruldu. Köy sahneleri Birgi’de, diğer tatil sahneleri ise Bayındır’da çekildi.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Görevimiz Tatil filmi oyuncuları Çoban Mehmet Melike kim?

  • Demet Akbağ - Türkan Mutlu
  • Zafer Algöz - Sıtkı Mutlu
  • Hakan Bilgin - Haluk Özer
  • Ali Keçeli - Ali Mutlu
  • Enis Arıkan - Psikolog Cem Nanay
  • Deniz Altan – Melike Mutlu
  • Özlem Türkad - Aysen Özer
  • Anıl Tetik – Çoban Mehmet

görümce filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

Yorumlar (0)