Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar hangi kanalda ne zaman kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu nerede hangi ülkede çekildi?

TV ekranlarında yayınlanan Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar filmi ne zaman çekildi, oyuncuları kim ve nerede çekildi? Soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 07.07.2021, 19:55 07.07.2021, 19:58
Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar hangi kanalda ne zaman kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu nerede hangi ülkede çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar filminin detayları merak ediliyor. Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu kimler var? Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar hangi kanalda oynuyor, hangi ülkede çekildi? Sorularının cevapları aranıyor. Senaristi ve yönetmeni Christopher McQuarrie, yapımcısı Tom Cruise ve J. J. Abrams olan filmin başrollerini Tom Cruise, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Henry Cavill ve Ving Rhames paylaşıyor.

Müziklerini Joe Kraemer’in hazırladığı, Bad Robot Productions tarafından farklı ülkelerde çekilen Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar filmi 178 milyon dolarlık bir bütçe ile çekildi ve 791 milyon hasılat elde etti. İkonik film serisinin en iddialı filmlerinden olan Görevimiz Tehlike 6 (Orijinal adı: Mission: Impossible Fallout) Amerikan casusluk filmlerinin en çok gişe getiren yapımları arasındadır.  Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar filmi ne zaman çekildi, oyuncuları kim, nerede çekildi sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

GÖREVİMİZ TEHLİKE 6 YANSIMALAR KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar filminin çekimlerine 2017 yılında başlandı ve film 2018 yılında çekildi. Film 27 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girdi.

GÖREVİMİZ TEHLİKE 6 YANSIMALAR OYUNCU KADROSU

  • Tom Cruise - Ethan Hunt
  • Rebecca Ferguson Ilsa Faust
  • Ving Rhames - Luther Stickell
  • Simon Pegg - Benji Dunn
  • Alec Baldwin - Alan Hunley
  • Sean Harris - Solomon Lane
  • Vanessa Kirby
  • Henry Cavill
  • Sian Brooke

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

GÖREVİMİZ TEHLİKE 6 YANSIMALAR HANGİ ÜLKEDE ÇEKİLDİ?

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar filmi Yeni Zelanda, Norveç, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Fransa ülkelerinde çekildi. Filmin çekimleri için Fransa’nın Paris kenti, BAE’nin Abu Dhabi kenti ve İngiltere’nin Londra şehrinde çekim setleri kuruldu.

GÖREVİMİZ TEHLİKE 6 YANSIMALAR HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 4 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’de ve 23.00’de ekranlara gelecek.

baş belası filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)