Görümce filmi nerede çekildi konusu ne oyuncuları kim hangi kanalda oynuyor?

Görümce filminin çekim yerleri, hangi AVM’de çekildi, izlenme sayısı kaç, TV’de ne zaman oynuyor, oynadığı kanal, oyuncu kadrosu ve karakterleri kim soruları cevap buldu.

TV - Magazin 18.08.2021, 20:50 18.08.2021, 20:54
Görümce filmi nerede çekildi konusu ne oyuncuları kim hangi kanalda oynuyor?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Görümce filminin çekim yerleri, izlenme sayısı, TV’de ne zaman oynadığı, hangi kanalda başladığı, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile senaryosu merak ediliyor. Görümce filmi nerede çekildi? Görümce filmi oyuncuları kim, konusu ne? Görümce filmi hangi kanalda oynuyor? Soruları yanıt buldu. Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü’nün oturduğu, yapımcısı Necati Akpınar olan, senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı Görümce filminin başrollerinde Buğra Gülsoy, Eda Ece ve Gupse Özay oynuyor. Komedi filmi olan Görümce filmi TV’de izleyenleri kahkahaya boğacak. Vizyonda toplam 19 hafta kalan ve 1.914.199 seyirci ve 22.226.055,38 TL hasılat rakamına ulaşan, aynı zamanda Netflix’te de yayınlanan Görümce filminin merak edilen ayrıntıları haberimizde cevap buluyor.

GÖRÜMCE FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Komedi tutkunlarını memnun edecek olan Görümce filmi İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde çekildi. Görümce filminin çekimleri için İstanbul’un farklı noktalarında yer alan evler ve mekanlar kullanıldı.

eltilerin savaşı filminin çekildiği ev apartman nerede ne zaman çekildi

GÖRÜMCE FİLMİ OYUNCULARI KİM?

  • Gupse Özay (Yeliz)
  • Buğra Gülsoy (Ahmet)
  • Eda Ece (Deniz)
  • Zeynep Kankonde
  • Danilo Zanna
  • Dilşah Demir
  • İnci Pars

Görümce filminin oyuncu kadrosu ve karakterleri ayrıca; Özlem Tokarslan, Özlem Öçalmaz, Ayşegül İşsever, Ayberk Atilla, Gürkan Deniz Akhanlı, Alp Tuğhan Taş, Fatih Özkan, Özlem Çakar, Oğuz Okul, Selda Aktuna, Anıl Tetik oldu.

bal kaymak filmi nerede çekildi kaç yılında

GÖRÜMCE FİLMİ KONUSU NE?

Görümce filmi konusu; erkek kardeşi Ahmet’e çok düşkün olan Yeliz mutlu mesut yaşamını sürdürüyor. Ahmet bir kıza aşık olup evlenme teklif edince ortalık karışıyor. Kızı Ahmet’ten ayırmak için arkadaş grubu ile planlar yapan Yeliz, bol kahkahalı bir filme imza atıyor.

GÖRÜMCE FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Eğlenceli Görümce filmi star tv kanalında oynuyor. Filmin başlama saati ise 20.00 olarak duyuruldu.

niyazi gül dörtnala filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)