Gülşah Saraçoğlu aslen nereli yaş kaç oğlu kaç yaşında hangi burç eski hali nasıl?

Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu’nun hayatı, kim, nereli ve kaç yaşında olduğu, oğlu ve burcu hakkında merak edilenler yanıt buldu.

TV - Magazin 21.06.2021, 14:31 21.06.2021, 13:20
Gülşah Saraçoğlu aslen nereli yaş kaç oğlu kaç yaşında hangi burç eski hali nasıl?

Modacı Gülşah Saraçoğlu, hem Doya Doya Moda programında yaptığı değerlendirmeler hem de özel hayatı ile gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Gökhan Göz’ün sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayının altına hakaret yorumları yazan ve gündemin en önemli konularından biri haline gelen Gülşah Saraçoğlu, Türkiye’nin en popüler isimleri arasındaki yerini koruyor. Gülşah Saraçoğlu’nun özgeçmiş bilgilerini merak eden izleyiciler, Gülşah Saraçoğlu kimdir, aslen nereli, yaş kaç? Gülşah Saraçoğlu hangi burç, oğlu kaç yaşında? Sorularının cevabını araştırıyor.

2010 yılında Selçuk Yentur ile evlenen ve 2012 yılında boşanan Gülşah Saraçoğlu, Selçuk Yentur ile daha sonra yeniden evlenmiş, yine boşanmış, Yentur’la yeniden nişanlanmış ancak bu kez evlenmemişti. İşadamı Gökhan Göz ile uzun yıllardır birlikte olan Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz haftalarda bu birlikteliği sonlandırmış ve daha sonra herkesin konuştuğu hakaretleri sosyal medya hesabından yorum olarak göndermişti. Gülşah Saraçoğlu’nun merak edilen yaşamı ve hakkındaki soruların yanıtları ortaya çıktı.

Gülşah Saraçoğlu aslen nereli yaş kaç oğlu kaç yaşında hangi burç eski hali nasıl?

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?

Modacı Gülşah Saraçoğlu 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Lise yıllarında modaya merak saran ve bu konuda dersler almaya başlayan Gülşah Saraçoğlu, moda kariyerine Dilek Hanif’in yanında asistan olarak başladı. Kısa sürede sektörün dikkat çeken isimlerinden oldu. Birçok ünlü isme hazırladığı tasarımlarla gündeme geldi ve çok konuşuldu. Sahnelere çıkan, konserler veren birçok ünlü ismin sahne kıyafetleri Gülşah Saraçoğlu hazırlıyor. Bu isimlerden en çok bilinenler; Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Muazzez Ersoy, Sibel Can ve Nükhet Duru’dur.

özde karacan kilolu hali, boyu kaç

GÜLŞAH SARAÇOĞLU ASLEN NERELİ?

Gülşah Saraçoğlu aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyüyen Gülşah Saraçoğlu’un Dubai’de bir moda mağazası bulunuyor.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU YAŞ KAÇ?

1982 doğumlu olan Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun yaş 38’dir. 1.63 cm boyunda olan Gülşah Saraçoğlu’nun fazla kilolarından kurtulduğu mide küçültme ameliyatının ardından 53 kiloya kadar düştüğü biliniyor.

Gülşah Saraçoğlu aslen nereli yaş kaç oğlu kaç yaşında hangi burç eski hali nasıl?

GÜLŞAH SARAÇOĞLU HANGİ BURÇ?

Modacı Gülşah Saraçoğlu Aslan burcudur. Evli olmayan Gülşah Saraçoğlu, uzun süredir Gökhan Göz ile birlikteydi.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU OĞLU KAÇ YAŞINDA?

Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun 2011 doğumlu olan oğlu Aslan Yentur 9 yaşındadır. Aslan Yentur, Gülşah Saraçoğlu ile Selçuk Yentur’un oğludur.

doya doya moda gülşah saraçoğlu eski kilolu hali nasıl

Yorumlar (0)