Hayat Tamircisi sunucusu kim? Nereli, yaşı? Hayat Tamircisi nerede çekiliyor?

Hayat Tamircisi programının sunucusu, nereli olduğu, yaşı ve Hayat Tamircisi programının nerede çekildiği merak ediliyor.

TV - Magazin 17.05.2020, 14:03
Hayat Tamircisi sunucusu kim? Nereli, yaşı? Hayat Tamircisi nerede çekiliyor?

Hayat Tamircisi programının yeni bölümü bugün ekranlarda olacak. Kanal D ekranlarında yayınlanan program, saat 14.30'da başlayacak. Hayat Tamircisi programının başlamasına kısa bir süre kala, programın sunucusunun kim ve nereli olduğu, yaşı ve Hayat Tamircisi programının nerede çekildiği merak konusu haline geldi. Hayat Tamircisi programıyla ilgili detaylar, haberimizde...

HAYAT TAMİRCİSİ SUNUCUSU KİM?

Hayat Tamircisi programının sunucusu Hasan Kızıl'dır. Hasan Kızıl, Mardin'de doğduktan sonra liseyi açıköğretimden tamamladı. Engelli bireylere yardımcı olmak için birçok projeye imza atan Hasan Kızıl, geçtiğimiz yıl yapılan üniversiteye giriş sınavına da bir kediyi veterinere götürmek için geç kalmış ve sınava girememişti.

HAYAT TAMİRCİSİ NERELİ?

Hayat Tamircisi programı sunucusu Hasan Kızıl Mardinlidir.

HAYAT TAMİRCİSİ YAŞI

Hayat Tamircisi programının sunucusu Hasan Kızıl 1995 yılında doğdu ve 25 yaşındadır.

HAYAT TAMİRCİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hayat Tamircisi programıyla ilgili en çok merak edilen konulardan biri de programın nerede çekildiği oluyor. Hayat Tamircisi programı her hafta farklı yerde çekildiği için programın tam olarak nerede çekildiği bilinmiyor.

Yorumlar (0)