Hedefim Sensin nerede çekildi oyuncuları Leyla kim, Hedefim Sensin filmi kaç yılında ne zaman çekildi hangi kanalda?

TV ekranlarında yayınlanan Hedefim Sensin filminin çekildiği yer, hangi adada çekildi, oyuncu kadrosu, kaç yılında çekildi ve oynadığı kanal soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 20.06.2021, 20:05 20.06.2021, 23:15
Hedefim Sensin nerede çekildi oyuncuları Leyla kim, Hedefim Sensin filmi kaç yılında ne zaman çekildi hangi kanalda?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Hedefim Sensin filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Hedefim Sensin nerede çekildi, oyuncuları kim? Hedefim Sensin filmi ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor? Sorularının yanıtları araştırılıyor. Senaryosu Ata Demirer’e ait olan ve Kıvanç Baruönü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu film 1 saat 48 dakika sürüyor. Komedi türünde çekilen filmin başrollerini Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri ve İlker Aksum paylaşıyor.

Sinemalarda gösterildiği süre boyunca 1.896.782 kişi tarafından izlenen ve 25.116.487 TL hasılat elde eden filmde çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın komik hikayesi ekranlara yansıyor. İstanbul’da çiğ köfte satarken başına büyük dert açan ve şehri terk etmek zorunda kalan Zekeriya, soluğu Gökçeada’da alıyor. Hedefim Sensin filminin çekildiği yer, hangi adada çekildi, oyuncu kadrosu kimler var, kaç yılında çekildi ve oynadığı kanal nedir sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

niyazi gül dörtnala filmi nerede çekildi kaç yılında

HEDEFİM SENSİN FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Hedefim Sensin filmi 2018 yılında çekildi. Çekimlerin 1,5 ay sürdüğü biliniyor. Film 30 Kasım 2018 tarihinde vizyona girdi ve sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

HEDEFİM SENSİN NEREDE ÇEKİLDİ?

Hedefim Sensin filmi Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde çekildi. Çekimlerin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, büyük bölümü eski adıyla İmroz olan Gökçeada’da yapılmıştır.

HEDEFİM SENSİN OYUNCULARI KİM?

  • Ata Demirer - Rolü : Zekeriya Taştan
  • Demet Akbağ - Rolü : Hafize
  • Gonca Vuslateri - Rolü : Leyla
  • İlker Aksum - Rolü : Yarım Hasan

HEDEFİM SENSİN FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Hedefim Sensin filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 5 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de ve 22.30’da ekranlara geliyor.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)