Hep Yek filmi nerede çekildi oyuncuları oyuncu kadrosu konusu ne anlatıyor ne zaman çekildi hangi kanalda?

TV ekranlarında yayınlanan Hep Yek filmi oyuncuları kim, hikayesi ne, çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman kaç yılında çekildi ve oynadığı kanal soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 20.07.2022, 21:22 20.07.2022, 21:25
Hep Yek filmi nerede çekildi oyuncuları oyuncu kadrosu konusu ne anlatıyor ne zaman çekildi hangi kanalda?

Senaryosunu Bilal Kalyoncu, Suat Özkan ve Alper Erze’nin yazdığı, yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu’nun oturduğu ve oyuncuları arasında Fırat Tanış, Gürkan Uygun, İnan Ulaş Torun, Gökhan Yıkılkan, Tuna Orhan ve Denise Capezza olan Hep Yek filminin detayları araştırılmaya devam ediyor. Hep Yek filmi oyuncuları isimleri oyuncu kadrosu kimler var, Hep Yek filmi konusu ne anlatıyor, Hep Yek filmi ne zaman çekildi hangi yıl, Hep Yek filmi nerede çekildi, Hep Yek filmi hangi kanalda oynuyor? Sorularının cevapları ortaya çıktı.

Calion Film tarafından çekilen filmin görüntü yönetmeni Hayk Kirakosyan, türü komedi ve devam handikap filmi ise Hep Yek 2’dir. Dünya çapında tanınan bir mankenin kaçırıldığı ve ünlü kabadayılardan birinin oğlu olan Cevat’a götürülmeye çalışıldığı yapım izleyicileri kahkahaya boğacak. Hep Yek filmi oyuncuları, hikayesi, ne zaman kaç yılında çekildi ve oynadığı kanal hangisi sorularının cevapları haberimizde yer alıyor.

Hep Yek filmi konusu ne anlatıyor?

Cevat, şehvet ve şan düşkünü ve ülkenin ünlü kabadayılarından birinin oğludur. Dünya çapında tanınan bir mankene aşık olur ve onu kaçırmaya karar verir. Ziya Baba bu operasyonu üstlenir ve kızı kaçırır. Kızı paket içinde Cevat’a götürmek üzere Şahin’e teslim eder. Şahin, İzmir’den İstanbul’a paketi götürmeye çalışırken kaybeder. Yolda Gürkan ve Altan adında 2 belalı adam ile yolu kesişir ve komedi başlar.

Hep Yek filmi ne zaman çekildi hangi yıl?

Hep Yek filmi 2015 yılında çekildi. Hep Yek filmi 5 Şubat 2016 tarihinde sinemalarda gösterilmeye başlandı.

Hep Yek filmi nerede çekildi?

Hep Yek filmi İzmir ve İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri İzmir’in farklı ilçelerinde, İzmir - İstanbul yolu üzerinde ve İstanbul’un farklı semtlerinde handikap giriş yapıldı. Filmin çekimleri için İzmir'in farklı noktalarında ve İstanbul'da çekim setleri kuruldu.

Hep Yek filmi hangi kanalda oynuyor?

Hep Yek filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 20 Temmuz Çarşamba günü saat 23.45’te ve 21 Temmuz Perşembe gününün ilk saatlerinde 01.30'da Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Hep Yek filmi oyuncuları oyuncu kadrosu

  • Gürkan Uygun - Cevat
  • Fırat Tanış - Şahin
  • Gökhan Yıkılkan - Gürkan
  • İnan Ulaş Torun - Altan
  • Yüksel Arıcı - Ziya baba
  • Füsun Demirel
  • Fuat Ergin - Badyguard
  • Adem Yılmaz
  • Tuna Orhan
  • Denise Capezza - Camilla
Yorumlar (0)