Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı 334. Bölüm özeti izle 19 Şubat Cuma Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Hint dizisi Masum 334. Bölüm fragmanı özeti olan 19 Şubat Cuma Masum yeni bölüm özeti fragmanı yayına girdi.

TV - Magazin 18.02.2021, 17:49

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı 19 Şubat Cuma özeti olan Masum 334. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Masum’un yeni bölümünde Gopi ölümle savaşmaya devam edecek. Kokila ise onun her gün ölmesi yerine şimdi ölmesinin en doğrusu olduğunu söyleyecek. Ahem bu sözlere tepki gösterecek. Kokila ise Mira’nın yüzünü görmek istemediğini söyleyip oradan uzaklaştırmaya çalışacak. Doktorlar Modi ailesi ile konuşup, artık tedavinin işe yaramadığını, Gopi’nin ölmek üzere olduğunu kaydedecekler. Masum dizisinin 334. Bölümünde Kokila’nın feryadı dinmeyecek. Mira’ya bağıran Kokila, Gopi’nin yıllar sonrasında bile onları incitmemek için elinden geleni yaptığını ancak kızının Gopi’yi öldürmeye çalıştığını söyleyecek. Mira ise bu durumun bir kaza sonucu olduğunu anlatmaya çalışacak. Daha sonra Kokila tapınağa gidecek ve Gopi kendisine gelene kadar dua etmek istediğini söyleyecek. Ahem de onunla gidecek ancak Kokila onu kendisinden uzaklaştıracak. Ahem başka bir tapınağa gidip dua edecek. Masum dizisi son bölümde Ahem, Tanrı’dan Gopi’yi iyileştirmesini, onun yerine kendi canını almasını isteyecek. Daha sonra doktor, Gopi’nin kötüye gittiğini söyleyecek. Vidya ise hemen babasını arayıp Gopi konusunda onu bilgilendirecek. Ahem ve Paridi hastaneye gidecekler. Ahem, Gopi’nin başucuna gidip, onu 10 yıl boyunca unutmak istediğini ancak bunu başaramadığını söyleyecek. Onun sadece karısı değil, ruhu olduğunu da kaydedecek. Onu bir daha terk etmeyeceğine dair söz verecek. Elindeki ipi onun bileğine takacak. Mansi ise bu durum karşısında çok şaşıracak. Masum Hint dizisinin 334. Bölümü Cuma günü saat 15.20’de ekranlarda olacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde doktor, Gopi’nin kalbinin durduğunu söyleyecek. Tüm müdahalelere rağmen Gopi hayata dönemeyecek. Ahem ise buna inanmayacak ve Gopi’yi sallamaya başlayacak. Vidya, Gopi’nin sallanan bacağını herkese gösterecek. Daha sonra doktor Gopi’nin nabzına baktığında onun hayatta olduğunu anlayacak ve bir mucizeye tanıklık ettiklerini dile getirecek.

Masum 334. Bölüm fragmanı özeti izle 19 Şubat Cuma

Masum 334. Bölüm fragmanı 19 Şubat 2021 Cuma özeti yayınlandı. Masum Hint dizisinin 334. Bölümünde Ahem ve Modi ailesi büyük mutluluk yaşayacak. Gopi gözlerini açacak ve yanında Vidya’yı görecek. Mansi ise herkesten özür dileyecek.

Yorumlar (0)