Hint dizisi Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı 15. Bölüm özeti izle aşkın ilk adımları 17 Şubat

Yaralı Kalbim Hint dizisi 15. Bölüm fragmanı tanıtımı olan 17 Şubat 2021 Çarşamba Yaralı Kalbim yeni bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 16.02.2021, 22:41 16.02.2021, 23:03

Hint dizisi Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti olan 17 Şubat 2021 Çarşamba Yaralı Kalbim 15. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıma açıldı ve izleyicilerle buluştu. Dizinin 15. Bölümünde Geet, Mann ile bir partiye davet edilir. Mann’den önce partiye varan Geet, kıyafeti yüzünden partiye alınmaz. Onun yalan söylediğini düşünen görevliler onu hor görür. Mann sonunda Geet’in sesini duyar ve görevlilere onun kendi misafiri olduğunu söyler. Öte yandan Dev Geet’i unutamaz ve onu bulmak ister. Geet’in kaldığı eve giden Dev büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Mann Geet’e karşı bir şeyler hissettiğini anlar. Yaralı Kalbim dizisinin 15. Bölümünde, duygularını bastırmak isteyen Mann başarılı olabilecek mi? Sorusu yanıt bulacak.

Hint dizisi Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Hint dizisi Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Yaralı Kalbim’de Çarşamba akşamı Mann, Geet ile birlikteyken ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Mann duygularını kontrol edebilecek mi? Sorusu yeni bölümde cevap bulacak. Kanal 7’nin sevilen dizisi Yaralı Kalbim 17 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 15. bölümüyle sondakikaizmir.com’da olacak.

Yaralı Kalbim 15. Bölüm fragmanı özeti izle

Yaralı Kalbim 15. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet - Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de izleyicilerle buluşuyor.

Yaralı Kalbim 17 Şubat 2021 Çarşamba özeti fragmanı izle

Yaralı Kalbim Hint dizisi 17 Şubat 2021 Çarşamba özeti fragmanı dizi severlerle buluştu. Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor.

Yaralı Kalbim Hint dizisi konusu nedir?

Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yaralı Kalbim Hint dizisi oyuncuları isimleri

Drashti Dhami (Geet)

Gurmeet Chaudhary (Mann)

Abhinav Shukla

Anju Mahendru

Nikunj Malik

Melanie Pais

Tanushree Kaushal

Yorumlar (0)