İftarlık Gazoz filmi hangi şehirde çekilmiştir, oyuncu kadrosu Yaşlı Teyze, Adem kim, hangi kanalda?

TV ekranlarında yayınlanan İftarlık Gazoz filmi hangi köyde nerede çekildi, oyuncuları kim ve oynadığı kanal soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 08.05.2021, 22:04
İftarlık Gazoz filmi hangi şehirde çekilmiştir, oyuncu kadrosu Yaşlı Teyze, Adem kim, hangi kanalda?

Televizyon ekranlarında yayınlanan İftarlık Gazoz filminin yayın ve çekim detaylarını merak eden izleyiciler, İftarlık Gazoz filmi hangi şehirde çekilmiştir, oyuncu kadrosu kimler var, Yaşlı Teyze ve Adem kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtlarını araştırıyor. Başrolde Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlak’ın rol aldığı film, bir dava konusu ile de gündeme gelmişti. Cem Yılmaz’ın hayat verdiği Cibar Kemal Usta karakterinin babasını anlattığını dile getiren Yusuf Kanat adlı vatandaş, babasının filmdeki hikayesinin gerçek olmadığını, babasının kötü bir karakter şeklinde gösterildiğini iddia etmiş ve mahkemenin yolunu tutmuştu. Filmin gösteriminin tedbiren durdurulması istenmiş ve 150 bin lira manevi tazminat talep etmişti. Ancak yerel mahkeme iddiaların yetersiz olduğunu söylemiş ve davayı kapatmıştı.

İftarlık Gazoz filmi Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödüllerinden de boş dönmemişti. Cem Yılmaz, Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Ödülünü almış, çocuk yetenek Berat Efe Parlak ise Ekrem Bora Umut Veren Oyuncu Ödülünün sahibi olmuştu. Filmin yönetmeni Yüksel Aksu ve yapımcısı Elif Dağdeviren ile Muzaffer Yıldırım’dır. Komedi ve dram türleri ile ekranlara gelen film vizyonda kaldığı süre boyunca 1.031.094 tarafından sinemalarda izlenmiş ve 12.319.801 TL toplam gişe hasılatı elde etmiştir.

bayi toplantısı filmi nerede kaç yılında çekildi

İftarlık Gazoz filmi hangi şehirde çekilmiştir?

2016 yılında çekilen ve aynı yıl sinemalarda gösterime giren İftarlık Gazoz filmi Ege Bölgesinde bulunan Muğla şehrinde çekilmiştir. Filmin çekimleri için Muğla’nın Ortaca, Ula ve Menteşe ilçelerinde çekim setleri kurulmuştur.

İftarlık Gazoz filmi oyuncu kadrosu Yaşlı Teyze ve Adem kim?

  • Cem Yılmaz - Cibar Kemal
  • Berat Efe Parlar - Adem
  • Okan Avcı - Yörük Osman
  • Yılmaz Bayraktar - Hasan
  • Greta Fusco - Berna
  • Ümmü Putgül - Gülizar
  • Yasemin Sannino - Müzik öğretmeni

İftarlık Gazoz filmi hangi kanalda oynuyor?

İftarlık Gazoz filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 8 Mayıs akşamı saat 22.15’te ve 9 Mayıs gecesi saat 00.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

eltilerin savaşı filmi nerede kaç yılında çekildi

Yorumlar (0)