İğne İplik Hint filmi hangi kanalda, gerçek mi, ne zaman kaç yılında nerede çekildi, oyuncuları isimleri

Televizyon ekranlarında seyirci ile buluşacak İğne İplik filminin (Sui Dhaga) oynadığı kanal, çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve yapım yılı ortaya çıktı.

TV - Magazin 12.06.2020, 19:55 18.05.2021, 19:23
İğne İplik Hint filmi hangi kanalda, gerçek mi, ne zaman kaç yılında nerede çekildi, oyuncuları isimleri

Bollywood sinemasının en renkli filmlerinden olan Sui Dhaga filmi İğne İplik adıyla televizyonda yayınlanacak. İğne İplik filminin oynadığı kanal, filmin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile yapım yılı merak ediliyor. İğne İplik filmi hangi kanalda oynuyor? İğne İplik filmi hikayesi gerçek mi? İğne İplik filmi ne zaman – kaç yılında çekildi? İğne İplik filmi oyuncuları isimleri nedir? Sorularının yanıtı bulundu. Senaristi ve yönetmeni Sharat Katariya olan, müziklerini Anu Malik’in hazırladığı, yapımcısı Maneesh Sharma olan ve başrollerini Anushka Sharma ve Varun Dhawan’ın paylaştığı İğne İplik filminin detayları ortaya çıktı. Müzikleri ile de dikkat çeken film izleyenlere görsel bir şölen de sunacak.

İĞNE İPLİK FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan İğne İplik filmi TRT 1 kanalında oynuyor. Hindistan yapımı film saat 20.00’de başlayacak.

bayi toplantısı filmi nerede çekildi kaç yılında

İĞNE İPLİK FİLMİ OYUNCULARI İSİMLERİ NEDİR?

  • Anushka Sharma (Mamta)
  • Varun Dhawan (Mauji)
  • Raghuvir Yadav (Mauji'nin babası Sudhakar)
  • Yamini Das (Nimmo)
  • Sawan Tank (Jugnu)
  • Siddharth Bhardwaj (Bansal)
  • Ashish Verma (Prashant)
  • Manukriti Pahwa (Kumud)
  • Namit Das (Guddu)

İĞNE İPLİK FİLMİ NE ZAMAN – KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Bollywood sinemasının örneklerinden olan İğne İplik filmi 2018 yılında çekildi ve aynı yıl vizyona girerek izleyicilerle buluştu. Filmde görücü usulü evlenen Mauji ile Mamta’nın hikayesi ekrana yansıyor.

İĞNE İPLİK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

İğne İplik filmi Hindistan’ın farklı mekan ve şehirlerinde çekildi. Filmde, Hindistan’ın göbeğinde kök salan ve gururu, özgüveni ile yürekleri ısıtan bir öykü izlenecek. İğne İplik filminin çekimleri için Hindistan’ın birçok farklı şehrinde çekimler yapıldı.

canım kardeşim filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)