İncir Ağacı yeni bölüm fragmanı, İncir Ağacı 114. Bölüm fragmanı (26 Mart fragmanı) yayında

İncir Ağacı dizisi yeni bölüm fragmanı olan İncir Ağacı son 26 Mart fragmanı (114. Bölüm fragmanı) izleyici ile buluştu.

TV - Magazin 25.03.2020, 19:29

TRT 1’in sevilen dizisi İncir Ağacı yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. İncir Ağacı 114. Bölüm fragmanı yayında mı? İncir Ağacı 26 Mart Perşembe fragmanı ne oldu? Sorularına yanıt bulundu. Hafta içi her gün 15.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve 1970’li yılların Türkiye’sinde Ocak ailesinin yaşamına odaklanan dizi, büyük bir hayran kitlesine sahip. İncir Ağacı son bölüm fragman detayları ortaya çıktı.

İNCİR AĞACI YENİ BÖLÜM FRAGMANI – 26 MART FRAGMANI

İncir Ağacı dizisi yeni bölüm fragmanı olan İncir Ağacı 26 Mart fragmanı yayına girdi. Senaryosunu Ayla Hacıoğulları’nın yazdığı İncir Ağacı’nın son bölümü 26 Mart Perşembe günü saat 15.00’de TRT 1’de yayınlanacak.

İNCİR AĞACI 114. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ YAYINDA

İncir Ağacı dizisi 114. Bölüm fragmanı ve özeti yayında. Oyuncu kadrosunda Özlem Güveli, Arif Nazım, Burakhan Yılmaz ve Buket Kurtez isimlerinin yer aldığı, son bölümleri Orhan ile Hasret’in ne yapacağına dair sahnelere ayrılan dizi tüm heyecanı ile devam ediyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?