İnek Şaban filmi ne zaman hangi yıl kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu

Bu akşam yayınlanacak İnek Şaban filminin ne zaman, hangi yıl ve kaç yılında çekildiği ile hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu oldu.

TV - Magazin 20.06.2020, 19:56 31.05.2021, 21:41
İnek Şaban filmi ne zaman hangi yıl kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu

Kemal Sunal'ın unutulmaz filmlerinden İnek Şaban, bu akşam televizyon ekranlarında olacak. Kadrosunda birçok tanıdık oyuncu bulunan İnek Şaban filminde, çekildiği yıllardan birçok maç sahnesi de yer alıyor. Karpuzcunun yeşil sahadaki kaleciliğe uzanan macerasını anlatan İnek Şaban filmiyle ilgili birçok konu da merak ediliyor. İzleyiciler, İnek Şaban filminin hangi yıl ve ne zaman çekildiğini araştırmayı sürdürüyor. Bunun yanı sıra filmin hangi kanalda yayınlandığı da merak ediliyor. İnek Şaban filmiyle ilgili detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz.

sosyete şaban filminin çekildiği çiftlik hangi köyde nerede

İNEK ŞABAN FİLMİ NE ZAMAN, HANGİ YIL, KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

İnek Şaban filmi, 1978 yılında yayınlandı. İnek Şaban filminde, 1978 yılında oynanan Galatasaray - Fenerbahçe maçının görüntüleri de kullanıldı.

İNEK ŞABAN FİLMİ HANGİ KANALDA

Başrolünde Kemal Sunal'ın oynadığı, kadrosunda Defne Yalnız, Yavuz Karakaş, Dinçer Çekmez ve Saadet Gürses gibi birçok tanıdık ismin bulunduğu İnek Şaban filmi, bu akşam saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

şendul şaban filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)