Kaçak Gelin filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Bu akşam yayınlanacak Kaçak Gelin filminin konusu, oyuncuları, nerede çekildiği, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı araştırılıyor.

TV - Magazin 04.06.2020, 18:44
Kaçak Gelin filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Kaçak Gelin filmi bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak. Yönetmenliğini Zeynep Tor’un üstlendiği 2007 yapımı filmin birçok kişiyi ekran başında toplaması bekleniyor. Filmin başlamasına kısa süre kala izleyiciler, filmin konusunu, oyuncularını, nerede çekildiğini, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağını araştırıyor ve sorularına yanıt arıyor. Kaçak Gelin filmiyle ilgili detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz.

KAÇAK GELİN FİLMİ KONUSU

Kaçak Gelin filminde, ailesinin zoruyla bir adamla evlenmek üzere olan genç kızın düğünün başlamasına kısa süre kala kaçması ve bir arabaya binmesi sonucu hayatının değişmesi anlatılıyor.

KAÇAK GELİN FİLMİ OYUNCULARI

Bora Gencer

Gökcan Gökmen

Gazanfer Ündüz

Nihat Oktay

İnci Şen

Murat Göktepe

Ayçin Karayılan

Bilge Yalçınkaya

KAÇAK GELİN FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Kaçak Gelin filmiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de filmin nerede çekildiği oldu. Kaçak Gelin filminin çekimleri Zonguldak’ta gerçekleştirildi. Çekimler sırasında çevrede bulunan vatandaşlar, set oyuncularına ve çalışanlarına büyük ilgi gösterdi.

KAÇAK GELİN FİLMİ NE ZAMAN - HANGİ KANALDA

Kaçak Gelin filmi bu akşam saat 19.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Yorumlar (0)