Kalk Gidelim 104. Bölüm fragmanı yayında, Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı, ortalık karışıyor

Kalk Gidelim dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kalk Gidelim 104. Bölüm fragmanı yayında. Dizinin son bölümünde ortalık fena karışacak.

TV - Magazin 06.04.2020, 17:02

Kalk Gidelim dizisi TRT 1 ekranlarında Cumartesi günleri dizi severler ile buluşmaya devam ediyor. Eğlenceli komedi dizisinin fragman ve yayın detayları ortaya çıktı. Kalk Gidelim 104. Bölüm fragmanı olan Kalk Gidelim dizisi yeni bölüm fragmanı TRT’nin ve dizinin sosyal medya mecraları tarafından paylaşıldı. Kısa sürede önemli izlenme rakamlarına erişen ve yüzlerce yorum alan son bölüm fragmanı ve detayları ortaya çıktı.

KALK GİDELİM 104. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kalk Gidelim dizisi 104. Bölüm fragmanı yayına girdi. Sevilen komedi dizisinin son bölümünde ortalık yine fena karışacak. Oyuncu kadrosunda Ufuk Özcan, Erkan Sever, Ayça Varlıer ve Mehtap Bayri olan Kalk Gidelim dizisi 104. Bölümü ile ekranlarda olacak.

KALK GİDELİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI – 11 NİSAN CUMARTESİ

Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Kalk Gidelim dizisi 11 Nisan 2020 Cumartesi günü saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak. Sevilen dizinin son bölümü komedi severlerin beğenisine sunulacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?