Kardeşim Benim 2 filmi çekildiği yerler, çekim yerleri neresi, Rize’de nerede hangi yaylada çekildi?

Kardeşim Benim 2 filmi nerede çekildi, nerede çekilmiştir, Rize’nin hangi yaylasında ve bölgesinde çekildi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 25.05.2020, 21:35
Kardeşim Benim 2 filmi çekildiği yerler, çekim yerleri neresi, Rize’de nerede hangi yaylada çekildi?

ATV ekranlarında sinemaseverlerle buluşan ve Burak Özçivit ile Murat Boz’un başrol oynadığı Kardeşim Benim 2 filminin nerede çekildiği merak ediliyor. Kardeşim Benim 2 çekildiği yerler, çekim yerleri neresi? Kardeşim Benim 2 Rize’de nerede hangi yaylada çekildi? Soruları yanıt buldu. Senaristi Zafer Külünk, yönetmeni Mert Baykal olan, 114 dakika süren ve 2017 yılında çekilen, aynı yıl vizyona giren Kardeşim Benim 2 filmine dair merak edilen çekim detayları ortaya çıktı. TAFF Pictures tarafından çekilen ve dram-komedi türleri ile ekranlara gelen Kardeşim Benim 2 filmi beklenen hasılatı yapamamış ve 6.574.809 TL ile gişeyi kapatmıştı. İki ünlü kardeş olan Hakan ile Ozan’ın öyküsünde, dostlarının cenazesine katılan ikili, Ege Bölgesi’nden Karadeniz Bölgesi’ne düğün için yetişmeye çalışıyor. Yolda ise başlarına olmadık işler geliyor. Kardeşim Benim 2 filmine dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

KARDEŞİM BENİM 2 FİLMİ RİZE’DE NEREDE, HANGİ YAYLADA ÇEKİLDİ?

Kardeşim Benim 2 filmi Rize şehri Çamlıhemşin ilçesine bağlı Çad Badara Yaylası’nda çekildi. Çekimler için ayrıca Rize Atatürk Caddesi üzerinde bir giyim mağazasının da kullanıldığı biliniyor.

KARDEŞİM BENİM 2 FİLMİ ÇEKİLDİĞİ YERLER / ÇEKİM YERLERİ NERESİ?

Kardeşim Benim 2 filmi çekildiği yerler arasında Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi ve Nevşehir’in Kapadokya bölgesi var. Filmin çekimleri için Anadolu’nun farklı şehirlerinde setler kuruldu ve Kapadokya ile Rize’de de çekimler yapıldı.

Yorumlar (0)