Kardeşim Benim filmi nerede çekildi ne zaman oyuncuları kim İzmir’in neresinde çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Kardeşim Benim filminin çekildiği yer çekim yeri, kaç yılında çekildi ve oyuncu kadrosu isimleri soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 08.09.2022, 12:37 08.09.2022, 12:39
Kardeşim Benim filmi nerede çekildi ne zaman oyuncuları kim İzmir’in neresinde çekildi?

Televizyonda sinemaseverlerin beğenisine sunulan Kardeşim Benim filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Kardeşim Benim filmi nerede çekildi, Kardeşim Benim filmi oyuncuları kim, Kardeşim Benim filmi ne zaman çekildi kaç yılında, Kardeşim Benim filmi İzmir’in neresinde çekildi sorularının yanıtları araştırılıyor. Yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yapımcısı Serdar Şen olan filmin senaryosunu Zafer Külünk yazdı.

Kardeşim Benim filminin başrollerini Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver paylaştı. Müziklerini Cem Öğet’in hazırladığı film TAFF Pictures ve BRK'S Production tarafından çekildi. Dram ve komedi türünde çekilen gamabet filmin devam filmi de sonrasında çekilmiştir. Filmde, 2 erkek kardeşin, babalarının vasiyetini yerine getirmek için uzun bir aranın ardından buluşmaları ve vasiyeti gerçekleştirmek için yaptıkları yolculuk ekranlara taşınıyor. Murat Boz ve Burak Özçivit filmde 2 kardeşi canlandırıyor.

Kardeşim Benim filmi ne zaman çekildi kaç yılında?

Kardeşim Benim filmi 2015 yılında çekildi. Film 15 Ocak 2016’da vizyona girdi. 21 Ocak 2016 tarihinde Almanya’da, 9 Şubat 2016 tarihinde ise Azerbaycan’da sinemaseverler ile buluştu. Filmin galası ise Kanyon Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Film vizyonda kaldığı süre boyunca 2 milyon 70 bin 949 kişi tarafından gamabet giriş izlendi ve 23 milyon 134 bin 409 TL hasılat elde etti.

Kardeşim Benim filmi nerede çekildi?

Kardeşim Benim filmi Çanakkale, İstanbul ve İzmir şehirlerinde çekildi. Çanakkale çekimleri Ayvacık’a bağlı olan Assos’ta yapıldı. İstanbul çekimleri de farklı ilçe ve mekanlarda gerçekleşti.

Kardeşim Benim filmi İzmir’in neresinde çekildi?

Kardeşim Benim filmi İzmir’in ilçelerinde çekildi. Filmin çekimleri birçok farklı mekanda yapıldı. Çekimler için farklı ilçe ve semtlerde çekim setleri kuruldu.

Kardeşim Benim filmi oyuncuları kim?

  • Burak Özçivit - Hakan
  • Murat Boz - Ozan
  • Aslı Enver - Zeynep Uysal
  • Ahmet Gülhan - Erkan Baba
  • Ferdi Sancar - Tato
  • Burak Satıbol - Bakkal
  • Gözde Mutluer - Ayşe
  • Nazan Kesal - Ayşe'nin annesi
  • Göktuğ Yaşar - Aziz
Yorumlar (0)