Kayıp İnci filmi oyuncuları isimleri konusu ne zaman çekildi Kayıp İnci filmi nerede çekildi?

Kayıp İnci filmi oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi, kaç yılında çekildi ve çekildiği yer neresi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 06.08.2022, 00:17
Kayıp İnci filmi oyuncuları isimleri konusu ne zaman çekildi Kayıp İnci filmi nerede çekildi?

Kayıp İnci filminin yayın ve çekim ayrıntıları araştırılıyor. Kayıp İnci filmi oyuncuları isimleri, Kayıp İnci filmi konusu ne, Kayıp İnci filmi ne zaman çekildi, Kayıp İnci filmi nerede çekildi sorularının yanıtları ortaya çıktı. Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşan filmin yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan oturuyor. Kayıp İnci filminin oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Su Kutlu, Suna Selen, Levent Özdilek, Pınar Bibin ve Gökçen Gökçebağ rol alıyor.

Kayıp İnci filminde, İsmail Hacıoğlu’nun canlandırdığı Cemal karakteri idealist bir gazetecidir. Yaptığı haberler yüzünden çalıştığı gazeteden kovulmuştur. Bir parkta çay içerken güzel bir kadınla tanışır. Bu sessiz ve garip kadın bir anda bayılır. Hastaneye gidince Cemal kadının açlıktan bayıldığını öğrenir. Bu kadına yardım etmeye mooibet karar veren Cemal, yaptığı bütün araştırmalara rağmen bu kadının hakkında bir bilgiye ulaşamaz. Dram türünde çekilen Kayıp İnci filmi 100 dakika sürüyor.

Kayıp İnci filmi ne zaman çekildi?

Kayıp İnci filmi 2016 yılında çekildi. Filmin senaryosunu Alper Erze yazdı. Filmin yapımcılığını Cengiz Keten üstlendi. Kayıp İnci filmi, Kemalettin Tuğcu’nun “Bir Garip Kızcağız” adlı eserinden filme uyarlanmıştır.

Kayıp İnci filmi konusu ne?

İdealist bir gazeteci olan Cemal, yaptığı bir haber nedeniyle çalıştığı gazeteden kovuluyor. Elinde çay ve simidiyle başıboş gezinirken parkta çok güzel bir genç kızla karşılaşıyor. Bu sessiz ve tuhaf kız aniden bayılıyor. Hastanede kızın açlıktan bayıldığını öğrenen Cemal ona yardım etmeye karar veriyor. Genç kız kendi hikayesini anlatıyor ancak Cemal tüm araştırmalarına rağmen kızın geçmişi hakkında bir ipucu bulamıyor.

Kayıp İnci filmi nerede çekildi?

Kayıp İnci filmi İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı noktalarında çekim setleri kuruldu. Show TV’de yayınlanan Türk yapımı film, sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Kayıp İnci filmi oyuncuları isimleri

  • İsmail Hacıoğlu - Cemal
  • Su Kutlu
  • Suna Selen - Suna Malikoğlu
  • Levent Özdilek - Bülent
  • Pınar Bibin
  • Gökçen Gökçebağ - Zeki
Yorumlar (0)