Kocamın Ailesi oyuncuları kim, Gizem Birdan, Barış, Aysel, Miray kimdir, Kocamın Ailesi nerede çekiliyor?

Tekrar bölümleri ile ekrana gelen Kocamın Ailesi dizisinin oyuncu kadrosu ve dizinin çekildiği yer hakkındaki sorular yanıt buldu.

TV - Magazin 09.06.2020, 13:47
Kocamın Ailesi oyuncuları kim, Gizem Birdan, Barış, Aysel, Miray kimdir, Kocamın Ailesi nerede çekiliyor?

Fox TV ekranlarında tekrar bölümleri yayınlanan Kocamın Ailesi dizisi yine büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Kocamın Ailesi dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ile çekildiği yer merak ediliyor. Kocamın Ailesi dizisi oyuncuları Gizem Birdan, Barış Murat Yağcı, Miray ve Aysel kimdir? Kocamın Ailesi dizisi nerede çekiliyor / çekilmiştir? Sorularının yanıtı bulundu. My Husband Got a Family adlı kore dizisinden uyarlanan ve 11 Kasım 2015 tarihinde final yapan Kocamın Ailesi dizisinin senaryosunu Nuray Uslu, Verda Pars ve Şeyda Delibaşı yazdı. Kemal Uzun’un yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda Seray Kaya, Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Ahmet Kayakesen, Yeşim Salkım, Yıldız Kültür, Beren Gökyıldız, Füsun Kostak, Barış Murat Yağcı, Buse Arslan ve Cengiz Bozkurt ile Gizem Birdan rol aldı. 2 sezon ve 57 bölüm yayınlanan dizi Mia Yapım tarafından çekildi.

KOCAMIN AİLESİ OYUNCULARI KİM?

Survivor 2020’ye katılan Gizem Birdan ve Barış Murat Yağcı’nın da rol aldığı Kocamın Ailesi dizisi başrol oyuncuları ve karakterleri şunlardır; Gökhan Alkan (Tarık Uygun - Engin Ar), Yeliz Kuvancı (Güneş), Ayşenil Şamlıoğlu (Mukadder Ar), Erman Okay (Zafer Ar), Durul Bazan (Cüneyt/Cücü). Dizide ayrıca Yeşim Salkım (Şeniz Ar), Yıldız Kültür (Hikmet Ar), Füsun Kostak (Tülay Ar), Seçil Buket Akıncı (Miray Ar), Buse Arslan (Gülay Ar) ve Cengiz Bozkurt (Dilaver Ar) rol aldı. Kocamın Ailesi dizisinin ayrıca oyuncu kadrosu ve karakterleri şunlar; Ahmet Kayakesen (Fatih Saraçlı), Zuhal Yalçın (Esma), Kenan Bal (Sefer Ar), Kadir Kandemir (Hakan Okay), Melis Doğu (Fulden), Muharrem Gülmez (Aziz), Kaan Küçük (Beki), Zeki Eker (Kamil hoca), Selen Seyven (Yonca Uygun), Genco Özak (Can).

KOCAMIN AİLESİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR / ÇEKİLDİ?

2014 – 2015 yılları arasında izleyici ile buluşan Kocamın Ailesi dizisi İstanbul’un Üsküdar ilçesinde olan Kandilli semtinde çekiliyor / çekildi. Kocamın Ailesi dizisinin çekildiği yer İstanbul’un Üsküdar ilçesidir. Çekimler için Kandili İskelesi’nin karşısındaki sokaklar kullanılmıştır.

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ocak 2021
İmsak 06:52
Güneş 08:17
Öğle 13:28
İkindi 16:06
Akşam 18:29
Yatsı 19:49