Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları ve uzaylı kim, konusu ne, Kolonya Cumhuriyeti nerede çekildi, hangi kanalda?

Kolonya Cumhuriyeti filmi oyuncu kadrosu, senaryo hikayesi, çekim yerleri, uzaylının kim olduğu ve hangi kanalda yayınlandığı ortaya çıktı.

TV - Magazin 19.03.2020, 17:14
Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları ve uzaylı kim, konusu ne, Kolonya Cumhuriyeti nerede çekildi, hangi kanalda?

Kolonya Cumhuriyeti filmi oyuncuları kim? Kolonya Cumhuriyeti konusu ne? Kolonya Cumhuriyeti uzaylı kim? Kolonya Cumhuriyeti nerede çekildi? Kolonya Cumhuriyeti filmi hangi kanalda yayınlanacak? Sorularına yanıt bulundu. Çağlar Çorumlu ile Büşra Pekin’in başrolde olduğu Kolonya Cumhuriyeti filmi oyuncu kadrosunda, hikayesi, sahnelerin çekim yerleri, uzaylının kimliği ve filmin yayınlanacağı kanal ortaya çıktı. Merak edilen tüm sorular haberimizde yanıt buluyor.

KOLONYA CUMHURİYETİ OYUNCULARI KİM? UZAYLI KİM?

Kolonya filmi başrol oyuncuları Peker Mengen rolünde Çağlar Çorumlu ve Mualla / Ajan Smith rolünde Büşra Pekin’dir. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Uzaylı rolünde Hamza Yazıcı, Hilmi rolünde Mahir İpek, Bahtiyar rolünde Uğur Bilgin, Salih rolünde Ersin Korkut, Macide rolünde Gülhan Tekin ve Muhabir Ümit rolünde Öner Ateş var. Filmde ayrıca Hakan Ummak, Patrycja Widlak, Ali Fuat Onan, Abdullah Kasapoğlu, Pınar Tanrıverdi de rol alıyor. Yönetmen koltuğunda Murat Kepez’in oturduğu komedi türündeki 2017 yılı yapımı filmin senaryosunu Murat Kepez ile Eray Akyamaner yazdı.

KOLONYA CUMHURİYETİ FİLMİ KONUSU NE?

Peker Mengen, il olma yolunda olan küçük beldede başkanlık seçimlerinde aday olur. Beldeye Başbakan gelir ve karşılama töreninde işler karışır. Sonrasında ise Amerika ile savaşa girilir. Ülke sınırlarından atılan 5000 nüfuslu beldede yeni bir cumhuriyet kurmak durumunda kalan Peker Mengen, bir yandan Amerika ile uğraşır, diğer taraftan ise ülke kurmanın zorluklarıyla karşılaşır. En nihayetinde ise bir uzaylıdan yardım alır.

KOLONYA CUMHURİYETİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Kolonya Cumhuriyeti filmi Muğla’nın Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz beldelerinde çekildi. Çekimler için Muğla’nın bir çok farklı beldesinde setler kuruldu.

KOLONYA CUMHURİYETİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Kolonya Cumhuriyeti filmi Star TV kanalında yayınlanacak. Komedi filminin başlama saati ise 20.00 olarak duyuruldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?