Kolpaçino filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, Kolpaçino filmi konusu ne, gişe, hangi kanalda oynuyor?

Televizyonda izleyici ile buluşan Kolpaçino filminin çekildiği yer, çekim yerleri, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile hasılat bilgileri, çıkış tarihi ve oynadığı kanal belli oldu.

TV - Magazin 30.05.2020, 16:15
Kolpaçino filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, Kolpaçino filmi konusu ne, gişe, hangi kanalda oynuyor?

Özgür, Dolapdereli Sabri, Tayfun, Ganyotçu Arif, Şahin, Kudret, Ateş, Hüseyin, Ekrem, Sırrı, Emrullah ve Burcu karakterleri ile kahkahaya boğan, devam filmleri de çekilen ve replikleri dillere pelesenk olan Kolpaçino filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak. Kolpaçino filminin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile gişe, hasılat bilgileri, çıkış tarihi ve oynadığı kanal merak ediliyor. Kolpaçino filmi nerede çekildi? Kolpaçino filmi oyuncuları kim, konusu ne? Kolpaçino filmi hangi kanalda oynuyor, gişe ve hasılat bilgileri nedir? Sorularına yanıt aranıyor. Atil İnaç’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Selin Altınel ve Şenol Zencir’in yapımcısı olduğu, senaryosunu Şafak Sezer, Kaan Ertem ve Suat Özkan’ın yazdığı Kolpaçino filminin başrolünde Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş oynuyor. Aksiyon ve komedi türleri ile ekrana gelen ve 2009 yılında çekilen film, 29 Ekim 2009 tarihinde vizyona girmişti. 1 saat 40 dakika süren filmin devamı olarak Kolpaçino: Bomba filmi çekilmişti. Kolpaçino filminin merak edilen detayları haberimizde cevap buluyor.

KOLPAÇİNO FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala ilgiyle izlenen Kolpaçino filmi İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda farklı ilçe ve semtlerde çekildi. Birçok mekanın çekim yeri olarak kullanıldığı Kolpaçino filminde Üsküdar ilçesine bağlı Çengelköy semtinde bulunan bir malikane de ana çekim yerlerinden biri olarak kullanıldı.

KOLPAÇİNO FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Şafak Sezer (Özgür)

Aydemir Akbaş (Dolapdereli Sabri)

Ali Çatalbaş (Tayfun)

Ebubekir Öztürk (Arif, Ganyotçu)

Serkan Şengül (Şahin)

Kemal İnci (Kudret)

Ali Sürmeli (Ateş)

Hüseyin Elmalıpınar (Hüseyin)

Abidin Yerebakan (Ekrem)

Hakan Ural (Sırrı)

Eriş Akman (Emrullah)

Gizem Denizci (Burcu)

Kolpaçino filminin oyuncu kadrosu ve karakterleri arasında ayrıca yer alan oyuncular şunlar; Güzin Usta, Haktan Pak, İrfan Aslanhan, Mert Saka, Abdullah Toprak, Bahar Bakkal, Duygu Özçelik, Hakan Aysev, Özkan Ayalp, Burcu Suna, Sudem Sezer.

KOLPAÇİNO FİLMİ KONUSU NE?

Kolpaçino filminde, ana karakter olarak Tayfun’un hikayesi ve çevresinde olan olaylar konu ediliyor. Ünlü mafya babası Ateş’in yanında çalışan Tayfun, mal çaldığı iddiası ile cezalandırılıyor ve 10 gün içinde 50 bin dolar getirmesi isteniyor. Parayı bulmaya çalışan tayfun Dolapdereli Sabri’den yardım istiyor ve olaylar karışmaya başlıyor. Yasadışı işlere bulaşan Tayfun, mafya aileleri arasında yaşanan çatışmanın da ortasında kalıyor. 7 kişilik ekibin başından geçenler büyük bir maceraya dönüşüyor.

KOLPAÇİNO FİLMİ GİŞE, HASILAT BİLGİLERİ NEDİR?

Komedi filmi olan Kolpaçino toplam 14 hafta gösterimde kaldı ve 457.687 gişe biletli izlenme rakamı ile 3.653.362 TL hasılata ulaştı.

KOLPAÇİNO FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

İzleyenleri kahkahaya boğan Kolpaçino filmi Star TV kanalında oynuyor. Kolpaçino filminin başlama saati ise 16.45 olarak duyuruldu.

Yorumlar (0)
28°
açık
Namaz Vakti 09 Temmuz 2020
İmsak 04:02
Güneş 05:49
Öğle 13:22
İkindi 17:15
Akşam 20:45
Yatsı 22:24