Korkusuz Korkak filmi nerede çekildi oyuncuları kim Korkusuz Korkak ne zaman çekildi konusu ne?

Televizyon ekranlarında yayınlanacak Korkusuz Korkak filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile film kaç yılında çekildi, hikayesi ne soruları cevap buldu.

TV - Magazin 20.07.2022, 16:33 20.07.2022, 16:35
Korkusuz Korkak filmi nerede çekildi oyuncuları kim Korkusuz Korkak ne zaman çekildi konusu ne?

Başrolünde Mülayim Sert rolü ile Kemal Sunal’ın oynadığı Korkusuz Korkak filmi televizyon ekranlarından yeniden izleyici ile buluşacak. İzleyenleri her seferinde kahkahaya boğan ve onlarca kez izlenmesine rağmen popülaritesinden hiçbir şey kaybetmeyen Korkusuz Korkak filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu, film kaç yılında çekildi ve hikayesi gibi detaylar araştırılıyor. Korkusuz Korkak filmi nerede çekildi? Korkusuz Korkak filmi oyuncuları kim konusu ne? Korkusuz Korkak filmi ne zaman çekildi? Sorularına cevap aranıyor.

Natuk Baytan’ın yönetmeni, Yahya Kılıç’ın yapımcısı olduğu, senaryosu ise Erdoğan Tünaş tarafından yazılan ve Kemal Sunal’ın ölümsüz filmleri arasına giren Korkusuz Korkak Korkak filminde dönemin ünlü oyuncuları aynı filmde yer alıyor. Ayı Abbas’tan Gaddar Kerim’e, Sansar Selim’den Amorti Kazım’a, Bedia Hanım’dan Arap’a ve Gerzek Hamdi’ye birbirinden orijinal karakterlerin bet10bet yer aldığı Korkusuz Korkak filminin detayları ortaya çıktı.

Korkusuz Korkak filmi nerede çekildi?

Mülayim Sert rolü ile izleyici karşısına çıkan Kemal Sunal’ın eğlenceli yapımı Korkusuz Korkak filmi İstanbul’un Beykoz ilçesinde, Anadolu Hisarı’nda, Kemerburgaz’da ve Yeşilköy ile Cankurtaran semtlerinde çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı noktalarında farklı mekanlar kullanıldı. Çekimlerin bir bölümü Anadolu Yakası'nda Beykoz ilçesi ve çevresinde yapılırken, bir bölümü ise Avrupa Yakası'nın farklı ilçelerinde yapılmıştır.

Korkusuz Korkak filmi ne zaman çekildi?

Yeşilçam filmleri arasında özel bir yeri olan ve her seferinde keyifle izlenen Korkusuz Korkak filmi 1979 yılında çekildi. Korkusuz Korkak filmi aynı yıl sinemalarda izleyici ile buluştu. Kemal Sunal'ın başrolde olduğu film muhtelif aralıklarla televizyon ekranlarında bet10bet giriş izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Korkusuz Korkak filmi konusu ne?

Korkusuz Korkak filminde bir şirkette çalışan Mülayim’in hikayesi ele alınıyor. Fakir biri olan ve kirasını bile ödeyemeyen Mülayim, aynı zamanda iş arkadaşları tarafından eziliyor. Diğer taraftan ise ölümsüz bir hastalıktan dolayı 6 ay içinde öleceğini haber alan Mülayim, son günlerini istediği gibi yaşamk istiyor ve bambaşka biri olarak tanıdıklarının karşısına çıkıyor. Mülayim Sert’in komik macerasında birbirinden renkli karakterler yer alıyor.

Korkusuz Korkak filmi oyuncuları kim?

Korkusuz Korkak filminin başrol oyuncuları ve karakterleri arasında şu isimler var;

  • Kemal Sunal (Mülayim Sert)
  • Turgut Özatay (Ayı Abbas)
  • Ayşin Atav (Sevil)
  • Nejat Gürçen (Patron)
  • Zafer Önen (Müdür)
  • Hikmet Taşdemir (Gaddar Kerim)
  • Rıza Pekkutsal (Memur)
  • Belkıs Dilligil (Melek)
  • Hakkı Kıvanç (Hakkı)
  • Aynur Akkum (Esin)

Korkusuz Korkak filminin oyuncu kadrosunda ayrıca yer alan oyuncular ve karakterler ise şunlardır; Renan Fosforoğlu (Doktor), Muhteşem Durukan (Sansar Selim), Zeki Alpan (Nuri Amca), Muzaffer Nebioğlu (Mehtap), Yavuz Şeker (Amorti Kazım), Kamer Sadık (Mülayim Ters), Remziye Fırtına (Bedia Hanım), Yadigar Ejder (Tetikçi), Yaşar Şener (Basın), Ajlan Aktuğ (Topal Hüsnü), Orhan Çoban (Kör Hamza), Celal Yonat (Arap), Zeki Tüney (Ayı Abbas'ın Adamı), Erdoğan Seren (Ayı Abbas'ın Adamı), Kadir Kök (Gerzek Hamdi).

Yorumlar (0)