Küçük Ortak filmi nerede çekildi oyuncuları Ceren Ayşe kim konusu ne zaman kaç yılında çekildi?

TV8 ekranlarında yayınlanan Küçük Ortak filminin çekildiği yer çekim yeri, oyuncu kadrosu isimleri, hikayesi ve hangi yıl çekildi sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 11.07.2021, 15:14
Küçük Ortak filmi nerede çekildi oyuncuları Ceren Ayşe kim konusu ne zaman kaç yılında çekildi?

Tv8 kanalında yayınlanan Küçük Ortak filminin çekim ve yapım ayrıntıları merak ediliyor. Küçük Ortak filmi nerede çekildi, Küçük Ortak filmi oyuncuları Ceren Ayşe kim, Küçük Ortak filmi konusu ne, Küçük Ortak filmi ne zaman kaç yılında çekildi? Sorularının yanıtları araştırılıyor. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu filmin başrollerini Keremcem, Gizem Karaca ve Sibel Melek Arat paylaşıyor.

Küçük Ortak filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Serra Yılmaz, Nergis Kumbasar ve Enis Arıkan yer alıyor. Romantik Komedi türündeki sinema filmi 104 dakika sürüyor. Filmde, reklam yazarı olarak bir ajansta çalışan Ceren’in hayatı, Ayşe isimli küçük bir çiçek satıcısı sayesinde değişiyor. Bir kampanyanın parçası olmak isteyen Ceren, ajanstakilere bir yalan söyler ve olaylar gelişir.

Küçük Ortak filmi ne zaman kaç yılında çekildi?

Küçük Ortak filmi 2017 yılında çekildi. TV8 için çekilen film farklı tarihlerde ekranlara gelerek sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Küçük Ortak filmi nerede çekildi?

Küçük Ortak filmi İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan mekanlarda çekim setleri kuruldu.

Küçük Ortak filmi oyuncuları Ceren Ayşe kim?

  • Keremcem - Selim
  • Gizem Karaca - Ceren
  • Sibel Melek Arat - Ayşe
  • Serra Yılmaz
  • Nergis Kumbasar
  • Enis Arıkan

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (1)
Ceren kaya 3 ay önce
Güzeldi etkileyici sahneler var abartılı olsada seyredilir çünkü tv lerde hiç birşey yokki