Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi son bölüm hangi gün hangi kanalda yayınlanacak ne zaman saat kaçta başlayacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölümü olan 16. Bölümünün hangi gün, hangi kanalda, ne zaman ve saat kaçta oynadığı ortaya çıktı.

TV - Magazin 13.07.2021, 14:25 13.07.2021, 14:29
Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi son bölüm hangi gün hangi kanalda yayınlanacak ne zaman saat kaçta başlayacak?

Ekranların romantik komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü olan 16. Bölüm dizi severler ile buluşacak. Sevilen dizinin yayın günü notlarını öğrenmek isteyen dizi severler, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Kuzey Yıldızı ne zaman, saat kaçta başlıyor? Sorularına yanıt arıyor. Başrollerini Aslıhan Güner ile İsmail Demirci’nin paylaştığı, oyuncuları arasında Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş ve Gizem Güneş’in yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin merak edilen yayın ayrıntıları haberimizde cevap buluyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK HANGİ GÜN HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölümü 28 Aralık Cumartesi günü, Show TV kanalında yayınlanacak. Dizinin 16. Bölümünde işler daha da karışacak.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK NE ZAMAN SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü bu akşam (28 Aralık), saat 20.00’de başlayacak. Ordu’da çekimleri devam eden dizinin merakla beklenen yeni bölümü ekranlarda olacak.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (0)